• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,636
Reaction score
7,934
Points
553
Dobro si me podsetio da nisam zavrshio chitanje toga :)

Svidja mi se kako izgledaju korice, bash je seksi.
 

Xelios26

Well-known member
Messages
826
Reaction score
2,674
Points
233
Blade of the Immortal, vrhunska manga.
Cak je i anime dobro uradjen...film onako.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,794
Reaction score
4,638
Points
373
Nije bas recent, nego sam se tek juce smilovao da "restauriram":


f29kn9.jpg
 

darkado

Well-known member
Messages
1,458
Reaction score
2,183
Points
253
Tirkizni je najlepsi a taj metalik zuti kako god, ima najbolji get pricu :D

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

darkado

Well-known member
Messages
1,458
Reaction score
2,183
Points
253
Jap only konzola, kupljena u cik zore na zemunskom buvljaku od brace roma za 1000 din. Kad sam ga upalio meni na japanskom i fw sa kojim je izasao iz fabrike. Kontam da su negde digli nov a kutiju bacili Sigurno je prica kako je zavrsio kod njih bolja od ove

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

darkado

Well-known member
Messages
1,458
Reaction score
2,183
Points
253
Japanese roma bros imports.

Bas dobra ps2 gran turismo kutija.
To mi je prvi ps2. Ubedjen sam, i zao mi je sto ga nemam da dokazem, da je ds2 koji je isao sa njim drugaciji od default crnog. Ovaj kao da je imao sljokice u crnoj farbi.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
635
Reaction score
1,538
Points
233
Imam ja dva PS2 kontrolera sa sljokicama na crnoj farbi. Isli su uz konzolu koju sam kupio 3 meseca posle evropske premijere u zimu 2001. Kontroleri su made in Korea. Osim tih sljokoca razlikuje se malo i kabl koji je malo meksi i kvalitentiji a i sam i kontroleri su neunistivi. Preziveli su milione partija PES-a i Tekkena plus more single player igara koje sam igrao kao lud u tom periodu. I dan danas ispravni i rade kao prvog dana. Ubedljivo najizdrzljiviji kontroleri koje sam ikada imao. Videcu kad uhvatim vremena da slikam valjda cu moci da uhvatim sljokice.
 

gruja33

OLED brat
Messages
929
Reaction score
3,287
Points
313
Imam ja dva PS2 kontrolera sa sljokicama na crnoj farbi. Isli su uz konzolu koju sam kupio 3 meseca posle evropske premijere u zimu 2001. Kontroleri su made in Korea. Osim tih sljokoca razlikuje se malo i kabl koji je malo meksi i kvalitentiji a i sam i kontroleri su neunistivi. Preziveli su milione partija PES-a i Tekkena plus more single player igara koje sam igrao kao lud u tom periodu. I dan danas ispravni i rade kao prvog dana. Ubedljivo najizdrzljiviji kontroleri koje sam ikada imao. Videcu kad uhvatim vremena da slikam valjda cu moci da uhvatim sljokice.
Imam isto takav sa pljokucama iz 2004,radi i dan danas mada mi je kabl bio u prekidu ali sam rešio sa luster klemnama posao.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
635
Reaction score
1,538
Points
233
Proverite samo da li su proizvedeni u Koreji. Ako jesu onda je to fora sa sljokivcama. Posto je velika vecina proizvedena u Kini i svi su bili u obicnoj crnoj boji. Bar ono sa cim sam ja imao dodir i sto sam video na netu.
 
Top Bottom