• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Ne znam na šta misliš kada kažeš bez OBD-a pošto ovo ide preko Bluetooth adaptera koji se stavi u OBD port?

Auto je Smart For Two 2013. godište. Ima još dosta podataka koji mogu da se iščitaju, samo naravno većina nije zanimljiva za real time.
Moraću još malo da proberem i uklopim to nekako estetski bolje. Ne znam da li Torque ima opciju da se skinu neke dodatne teme.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
Chajna multimedije mogu da citaju dosta preko samog Canbusa. Torque je vrh za stvari koje ne mogu :)

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Aha, to nisam istraživao niti gledao kako bih uopšte mogao da iščitam te stvari, odnosno kojom aplikacijom.
Znam da sam npr. u samom settingsu multimedie imao voltažu akumulatora, mislio sam da za sve ostalo moram da imam OBD.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
Zavisi od softvera samog da, obicno bude fabricki app za to ako ima.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,356
Points
553
Nisam čitao, jer nisam hteo da si kvarim zabavu. Ti si je nahvalio kada su najavili dvojku u onom strimu. A mene je kupio art style igre i atmosfera. :D
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Nisam čitao, jer nisam hteo da si kvarim zabavu. Ti si je nahvalio kada su najavili dvojku u onom strimu. A mene je kupio art style igre i atmosfera. :D
Art style i atmosfera su meni desetka, muzika razbija! Dan danas volim da pustim soundtrack, milina za slushati. Pricha je takodje dobra, onako dark soulsovska. Mozhda te bude nervirala fizika skakanja u pochetku, ali kada se naviknesh sve legne na svoje mesto. :)
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
rPwZQWx.jpg


#mjetal
 
Top Bottom