• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ili budeš čovek pa vratiš
Kao što rekoh, mrzelo me da se zezam sa tim, nemam ni vremena ni energije za to.
Ja sam taj koji je oštećen jer nisam dobio ono što sam tražio, jer ovde nema dodatka za nos i uši, tako da nemoj da mi morališeš.
Takođe, ko zna koji je razlog što su mi poslali taj, možda su shvatili da nemaju koji sam tražio, pa su namerno stavili taj, čisto da prodaju nešto, ako prođe, prođe.
 
@2CR4ZY Ti si oštećen tako što si dobio skuplji aparat?! :unsure: Ako smatraš da si oštećen, lepo odeš i kažeš “poslali ste mi drugi aparat od onog koji sam naručio.” Nemoj da se lažemo, nije te mrzelo da se zezaš sa tim (jer realno nema nikakvog zezanja, postupak je ovaj koji sam naveo, ne može jednostavniji da bude), nego ti odgovara da imaš skuplji/bolji aparat po ceni jeftinijeg.
 
Sto se onda hvališ ako si oštećen?
Vise se tesim...
Kad smo već kod toga, jesu krenule dlake iz ušiju?
Da, i iz nosa takodje
@2CR4ZY Ti si oštećen tako što si dobio skuplji aparat?! :unsure: Ako smatraš da si oštećen, lepo odeš i kažeš “poslali ste mi drugi aparat od onog koji sam naručio.” Nemoj da se lažemo, nije te mrzelo da se zezaš sa tim (jer realno nema nikakvog zezanja, postupak je ovaj koji sam naveo, ne može jednostavniji da bude), nego ti odgovara da imaš skuplji/bolji aparat po ceni jeftinijeg.
Pa pazi, uredjaji su prakticno isti, jedino sto u ovom koji sam dobio, nemam preko potrebni dodatak za usi i nos i sad moram zasebno da kupujem ceo takav uredjaj, posto ne vidim da ima negde da se kupi kao dodatak... a dobio sam one blade umesto toga, koji vec i imam i ne koristim ga, tako da mi odgovara, ne odgovara mi uopste...
Jedina prednost ove 9000 serije u odnosu na 7000 koliko sam citao i ako je uopste tacno, jeste sto 9K skenira dlaku i kad je gusce, pusti vise snage, a 7K nema to, ali ima neki drugi djavo za glatko brijanje, koji ovaj nema... itd, tako nesto, nebitno...

Ranije sam imao energije i volje da reklamiram dok nisam radio, jer sam po ceo dan sedeo u kuci... sad kad radim nemam energije ni za sta, jedva imam energije i da odigram neke igre. Znaci bukvalno ja nemam energije ni da odem do prodavnice, a kamoli do tamo neke radnje, ne znam ni gde se nalaze, ali znam da je daleko. Nema veze, tako je kako je, da ga testiram u nedelju, valjda radi lepo, posto nemam ni garanciju.
 
Ranije sam imao energije i volje da reklamiram dok nisam radio, jer sam po ceo dan sedeo u kuci... sad kad radim nemam energije ni za sta, jedva imam energije i da odigram neke igre. Znaci bukvalno ja nemam energije ni da odem do prodavnice, a kamoli do tamo neke radnje

Izdrzi Krejzi, imas jos 20ak godina do penzije.
 
Ja vec imam 7 godina staza, tako da jos 8 godina do minimalne penzije.
Da samo sto moras da imas onda drugi uslov da bi primio penziju a to je 65 godina zivota.
Mada to sada nije ni bitno....
Stigao mi punjac za move kontrolere za ps3,cena sitnica9$ na aliju sa shipingom :)
IMG_20240222_184710_328.jpg
IMG_20240222_184837_896.jpg
IMG_20240222_193702_218.jpg
Ful ps3 ultimat edition :D
IMG_20240222_212452_537.jpg
IMG_20240222_212215_013.jpg
Morao sam malo da pikam splaterhaus,juce sam zavrsio sa maratonom filmova petak 13 ti pa me uhvatilo neko ludilo :D
 
Splatterhouse imam i ja na disku za PS3. Finu cenu dostiže na ebay-u, a svojevremeno sam ga nabavio za neku siću. 😌
Neki nas domaci crnac na pijaci u kikindi ga istreso sa nekim cetkama i cipelama,mislim da sam mu dao 300 din i jedan orbit 2016 bese...
Inace nemam pojma da je cena veca za igru ali sam kontao da je redja za nabavku.
 
Koliko su bolje ostarila pakovanja za bas ps1, uopste nisu pozutela ova dva sto imam.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom