• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Pa račun pokazuje cenu i gde je kupljeno ako neko želi da kupi da ima informacije(druga slika da sam odmah dobio i aktivirao key)iskreno mi malo glupo da kačim takve slike u Recent GET ali oki od sledećeg puta kačiću i takve slike :)
Nemoj brale, cena je ta sto ljudima bode oci kad covek uzme igru od 100 dolara :D
 
Pa račun pokazuje cenu i gde je kupljeno ako neko želi da kupi da ima informacije(druga slika da sam odmah dobio i aktivirao key)iskreno mi malo glupo da kačim takve slike u Recent GET ali oki od sledećeg puta kačiću i takve slike :)
Meni je lepshe videti sliku poput one koju je timemaster okachio, ali ne bih sklanjao rachun.
 
Ovakva dva (ali sa AMD procesorima) sam poslao na otpad. Dok su radili opravdali su u potpunosti grijanje starih AMD mobilnih procesora. :LOL:
Mora da je bio Turion? Ja se secam i kad su bili novi da su bili uzasni ja sam imao neki MSI vise je bio u servisu nego kod mene. :D
Ovi pentium M rade super i sada je tih laptop iako jos nisam zamenio paste i ocistio detaljno.
Jedino je X300 jadnjikav ali rade ok igre do 2004te.
 
a jbg imao si i full pentim 4 procesore u laptopovima. Nisu ni u Intelu bili cvecke.🤣
Inace na ovom malo ne radi dvd drajv, prvi put sam instalirao xp preko usb drajva. Sad jos samo da podesim lan i da nabavim jos jedan punjac.
1000008460.jpg
 
Vidio sam jednog mobilnog Northwood-a u buđavom Acer-u da je i dalje radio nakon 15 godina. :D
Moguće da su Prescotti crkavali jednako kao i AMD-ove furune.
 
MH Generations za relativno male pare :D

Takodje, kupio NUC od drugara, skupljao mu prasinu a meni polako postaje ultimativna retro/emu platforma (kacen je na CRT monitor, a uz malo srece i ako posta/carina ikada proradi, bice kacen i na PVM :) ). Trenutno igram Fallout 1 u 640x480 nativnoj rezoluciji, rastura :D

1709147281387.jpg1709147354576.jpg
 
2srhufM.jpeg
 
Back
Top Bottom