• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Kupio sam jos jedan kompjuter.

BWw3odF.jpg

DtHh6sd.jpg
 
Izvinjavam se zbog duplog posta ali ako neko ima matoro dell napajanje od inspiriona ili latitude, i hteo bi ga da donira neka me cima. Razmisljam da uzmem jos jedan laptop za LAN setup. 🤣
 
Last edited:
Izvinjavam se zbog duplog posta ali ako neko ima matoro dell napajanje od inspiriona ili latitude, i hteo bi ga da donira neka me cima. Razmisljam da uzmem jos jedan laptop za LAN setup. 🤣

Pogledacu ja kad budem išao kod ženinih oni imaju tone djubreta od starih punjača , laptopova. Pisi mi kad stignes sta ti tačno treba.
 
La kosta su bile na nekom snizenju 90E inace su 110 bar u becu je cena za ovaj model a udobne su u fulu...
A ribok je inace moja marka sto se tice patika i udobnosti,ovaj model mi se svideo mada ga nisam vidjao kod nas po prodavnicama on je 80e isto na popustu,regularna cena je navodno jos skuplja od la koste 130e
IMG_20240217_181816_361.jpg
IMG_20240217_181823_559.jpg
IMG_20240217_181822_099.jpg
 
E ovo mi se prvi put desilo, naručim ja Philips multitrimer, 7000 seriju, a stigne mi najnovija 9000 serija, koja je 2000 din skuplja, a na računu je onaj koji sam i naručio, tako da dobih novi model, plus 2000 u džepu, neću da se bunim :D

View attachment 13310View attachment 13309View attachment 13308
Isprobam sam ga, radi dobro, jedino sto sam koristio pogresan dodatak za obrve, pa sam ostao bez obrva...

intro-1631216698.webp


On the plus side, jedan od tri dodatka za body trimovanje je najbolji koji sam do sad koristio.

On the negative side, svi plasticni cesljevi ili kako da ih nazovem, za bradu i kosu, nisu bas nekog kvaliteta, nikad i nisu bili kod ovakvih uredjaja, zato trebaju da budu metalni, a ne plasticni, lako se savijaju i ne seku zbog toga ravnomerno, zato je najbolje kao i uvek, ne koristiti te plasticne cesljeve, vec bez icega na 0.5 mm...
Takodje masinica se tesko drzi kad sam sebi seces kosu, dosta teze od proslog, ali navicicu se.

Baterija traje bez problema i dobro sece, to finish it on the positive side...
 
Last edited:
Back
Top Bottom