• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ja u životu nisam kupio nešto u Jysku a sa nisam ubrzo zažalio, nadam se da sam samo ja maler i nek te fotelja dugo i dobro služi!
E bukvalno ista iskustva...
Uzeo sam neki kauch na dobrom popustu, ovaj - https://jysk.rs/dnevna-soba/sofe-na...azvlacenje/kauc-norsminde-svetlo-siva-tkanina

Nije proslo ni godinu dana, kad je unutrasnja postava propala, a sedalni deo gde je pena, tu je ostalo ulubljenje od sedenja i postalo previse tanko za udobno sedenje, te sam morao da kupim naddusek od memorijske pene, kako bih spasio dupe...

Tako da sam zazalio tu kupovinu i generalno kad nesto uzmem na akciji, opechem se...

Sa druge strane, sve ostalo od namestaja mi je IKEA i moram reci da su druga dimenzija za sve ostale... sve vrhunski kvalitetno, sluzi kao prvog dana.
 
IMG_20240217_195936_745.jpg
Danas dosao iz beca
Memorijska je bila 10E kontam da je to ok za ovu brzinu i kapacitet,bila akcija u mediamarketu ,inace nista veliko osim garderobe nisam pazario...
Zato je ps5 na akciji tamo i naleteo sam na volane ali isto je manje vise kao i kod nas
IMG_20240217_113958_790.jpg
IMG_20240217_115122_601.jpg
IMG_20240217_115120_194.jpg
Mislio sam da smo mi skuplji sa fizickim izdanjima igara ali ne ,manje vise to je to osim kada je neka akcija ali nisam video da kod njih ima igra ispod 10E kao kod nas u comp landu ili gamesu zimus i jesenas za 999din
IMG_20240217_113950_138.jpg
 
:D E od nje sam pre par dana uzeo usb bolt resiver za tastaturu, hteo sam i ovo da narucim, ali ne preko nje, iako ga ima u ponudi, jer salje AKS-om koji me je odvalio 600 din za postarinu za taj sitan resiver sto sam narucio, jer je ukljucila te neke dodatne troskove koje nisam ni trazio, tipa pracenje posiljki itd, trebalo je da bude 400 din max...
Elem, da skratim pricu, narucio sa naseg Philips online shopa - https://philips-eshop.rs/

Mora da im na pakovanju rade neki kirgistanci, koji ne znaju gde biju, pa pakuju pogresno, nama i na poslu, malo po malo, pa stigne neka pogresna posiljka od njih... tipa zadnji put su poslali klimu, tako sto su poslali razlicit unutrasnji i spoljasni deo 😅

I možeš da se pozdraviš sa garancijom :)
Nazalost da, ali mrzelo me da se cimam da vracam, valjda ce sve raditi ok...

A kolegi će to da odbiju od plate.
i treba da odbiju, pa neka nauci da radi...

doduse nije sve sjajno, ovde nemam dodatak za usi i nos...

Onu staru si ostavio za muda?
Onu staru cu da prodam, jer je ni ne koristim, a sad mi i ne treba :D
 
Back
Top Bottom