• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Fino, fino. Posebno me oduševio HTC HD2. To je bila legemda svog vremena. Naravno bilo bi divno kada bi mogao da uloviš i G1. Imaš ga doduše na kupujem prodajem za 50eur ispravan ali ne znam da li ti se uklapa u budžet.
 
Fino, fino. Posebno me oduševio HTC HD2. To je bila legemda svog vremena. Naravno bilo bi divno kada bi mogao da uloviš i G1. Imaš ga doduše na kupujem prodajem za 50eur ispravan ali ne znam da li ti se uklapa u budžet.

Da, HD2 mi je bio na vrhu liste.

Imam već HTC Dream/G1. U crnoj i beloj boji. :)
 
Last edited:
Taj HTC TiTN II je jako koristan. U svoje vreme je imao toliko custom firmware-a, toliko ispred svog vremena i td. Koristio me u vreme kada je bio aktuelan dok nije se pokvario touch. Imam ga i dalje…
 
Taj HTC TiTN II je jako koristan. U svoje vreme je imao toliko custom firmware-a, toliko ispred svog vremena i td. Koristio me u vreme kada je bio aktuelan dok nije se pokvario touch. Imam ga i dalje…
TyTN 2 mi je bio jedan od omiljenih telefona. Visok kvalitet izrade, izuzetna podrška zajednice, a sjajna tastatura. Ovo mi je drugi TyTN 2 u kolekciji. Prvi je near mint, kupio ga na buvljaku pre 3-4 godine. Mislim da je factory refurbished.

A ovaj sam kupio jer je sa kutijom, svom opremom, pa čak i fiskalnim računom i garancijom (poklapaju se IMEI na svoj dokumentaciji, kutiji i telefonu).

Shta radish sa tim telefonima? Pokushavash uz pomotj mikrotalasne poslati sebi poruke u proshlost? :D
Pokušavam da se podsetim mladosti i vratim makar na trenutak u istu. 😄
 
Poslednji telefon koji sam koristio da je imao fizicku tastaturu, odbijao sam da predjem na touch ali kada se pokvario u brzini me uhvatise na foru… [emoji23]
 
Mislim da je meni poslednji telefon sa tastaturom bio SE P1i. Iako ne izgleda tako, ali bila je jako zgodna za kucanje. Kasnije sam prešao na HTC Magic, moj prvi Android, pa Galaxy S2, itd.
 
ja sam fizicke tastature batalio posle N95, barem su otisle u istoriju sa stilom.
Meni je telefon najvise sluzio kao mp3 player pa mi nije previše tesko pala promena.
 
ja sam fizicke tastature batalio posle N95, barem su otisle u istoriju sa stilom.
Meni je telefon najvise sluzio kao mp3 player pa mi nije previše tesko pala promena.
Meni je zadnja fizička tast na mobu bila na onoj motoroli sto se izvlači kako se beše zvala?a i mislim da mi je to bio prvi android telefon :)
 
Meni je zadnja fizička tast na mobu bila na onoj motoroli sto se izvlači kako se beše zvala?a i mislim da mi je to bio prvi android telefon :)

Pa Motorola Droid? :D Mislim da je to ona koja je mogla da se OC-uje, ali joj je zbog toga crkavao touch. Tako neka priča je bila.

Edit: Kod nas se Motorola Droid zvao Motorola Milestone.
 
Last edited:
Kukuu Ivan bolje zna od mene šta sam imao :D nikad se ne bih setio imena.Bio je super mob jedino los kvalitete izrade bukvalno čim sam je kupio tastatura je počela da se odlepljuje i onda su je popravili ili zamenuli ali i druga je isto ubrzo imala isto problem.tako da sam je prodao vrlo brzo
 
Malo su mi tanki ovi nasloni za ruke, al ostalo je cool. Def bi jednog dana da uzmem sebi slicno :D
E pa zapravo su ok nasloni , i ja sam mislio da mi nece odgovarati ali ok je.
Ja u životu nisam kupio nešto u Jysku a sa nisam ubrzo zažalio, nadam se da sam samo ja maler i nek te fotelja dugo i dobro služi!
Au nadam se da neću zažaliti. Ovo mi prva "veća" kupovina iz jiska. Uglavnom sam do sad uzimao neke sitnice za kuću. Nikad nameštaj.
 
ja sam nešto slično ovome kupio pre 10 i kusur godina u jysku, samo je bila faux koža presvlaka. prilično je ok služila osim kožnog dela, koji je činio da plačeš od vrućine 😂
 
Back
Top Bottom