• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Stiglo danas sa onog sajta j4 iz japana, jedino je endoskeleton t2 sa aliexpres.
58232ffa60bba5727a5fd23da95fad20.jpg


Послато са WP26 помоћу Тапатока
 
Last edited by a moderator:
Gazelica <3
Sobzirom koliko su me odrali za gpu nema leba da jos i igre placam :D Mada svi znamo sta ja igram 90% vremena pikam f2p igre, plus wow za koji legit placam :D Tako da piratujem samo za ove SP igre sto cu za 2 dana preci. Mada mogu da cekam da je udeli Epic tamo za bozic 2026 :D
 
samo zbog ovoga bih radije kupio igru :D

Da za PC mogu da prodam igre koje digitalno kupim ne bi bilo frke. Al posto mi zapravo "iznajmljujemo" igre nek se j*bu iskreno :D

Dok sam se igrao na PS4 sam se nakupovao i diskova i naloga zato sto sam sve prodao kada sam zavrsio igru za 80-90% vrednosti. Al ovde kupim igru za 50e predjem je za 2-3 dana i cami zauvek na nalogu, a sanse da je ponovo igram su kod mene bukvalno ravne 0.

Tako da samo live service/online only igre placam jbg. Da imam viska para (sto def nije slucaj) cak ni tada nisam siguran da bi podrzavao ove digital only prodavnice, dajte mi pravo da prodam drugom igru kad je zavrsim pa cemo da pricamo.

Sry za rant, al morao sam jbg :D
 
Gazelica <3
Sobzirom koliko su me odrali za gpu nema leba da jos i igre placam :D Mada svi znamo sta ja igram 90% vremena pikam f2p igre, plus wow za koji legit placam :D Tako da piratujem samo za ove SP igre sto cu za 2 dana preci. Mada mogu da cekam da je udeli Epic tamo za bozic 2026 :D
Alan vejka 2 neces preci za 2 dana
 
@Maxa Okači neke fotke posle pimpa. ;) Ovu Trident Z5 memaru (@6000MHz CL30) i ja uzimam za novi build. :giggle:

Uzgred, gledam ovih dana da l’ da idem na Intel ili AMD. Od Intela sam merkao i5-13600K, ali mi malo prevazilazi budžet koji sam mislio da potrošim za upgrade, a realno ne mislim da se bavim OC-om, pa sam onda bacio oko na i5-14500, ali LGA 1700 socket je već na kraju svoje (karij)ere. 15th gen će koristiti novi LGA 1851 socket, tako da je AM5 platforma više future-proof, pa idem tim putem i uzimam 7600X.
 
Back
Top Bottom