• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS Vita PS Vita / PlayStation TV all-in-one tema

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
jel ima negde da se uzme neki grip sa l2,r2? na ali-u je najeftiniji (i jedini) oko 40$
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
...to je taj, oko 20$ plus sada postarina oko 20$, svi slicni su za slim
kakav je grip? jel moze staklo da bude na ekranu sa njim?
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,008
Points
453
...to je taj, oko 20$ plus sada postarina oko 20$, svi slicni su za slim
kakav je grip? jel moze staklo da bude na ekranu sa njim?
Ništa posebno je. Imam staklo i jedva je stao. Imam utisak da će se sve raspasti. Al nije.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
nasao sam neki tutorijal za poliranje psp ekrana pa sam isto pokusao sa vitom...pisalo je posao oko pola sata....trebalo mi je 2, 3 sata smirglanja i poliranja. nema vise ogrebitina ali nije savrseno posto nisam pogao da skinem taj antrefkeltivni sloj po coskovima i oko dugmica ali jbg. ko je mazohista potrebno je: vodobrusni papir od 1000 i 2000, za poliranje sam koristio k2 ultra cut, pasta nekih 200din

ne mogu bas lepo da uslikam

2XwAjqD.jpg
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Može pomoć gde beše treba da prebacim PS1 eboot da bih ga pokrenuo preko Adrenalina na Viti?

Zaboravio sam skroz a kad otvorim Adrenaline imam samo Suikoden II ali ne kapiram gde stoji na kartici da bih stavio druge igre u taj folder...
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,480
Reaction score
4,522
Points
433
Trebalo bi da je pspemu/PSP/GAME/ime igre/eboot ako se dobro secam.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Hvala, skapirao sam šta je bio problem.

Meni je kada gledam na PC-u pspemu folder prazan iako mi je uključeno show hidden files.
Na kraju sam prekopira eboot bilo gde na Vitu i preko VitaShella prebacio gde treba jer u njemuvidim sve foldere...
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,790
Reaction score
3,943
Points
433
koliko god nemao šta da igram na njoj (ne računam po 100x nameštanje emulatora i hoardovanje ISOa na kartice), meni je Vita draga. neće nikada biti toliko kao PSP, ali i dalje draga
 
Last edited:

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,407
Points
473
koliko god nemao šta da igram na njoj (ne računam po 100x nameštanje emulatora i hoarodvanje ISOa na kartice), meni je Vita draga. neće nikada biti toliko kao PSP, ali i dalje draga
Ja je uzeo od grunta, da mi zameni psp, ali nista od toga. :D Razmisljam se sta raditi haha
 
Top Bottom