• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

iOS Android Mobilni telefoni/tableti general tema (vesti/glasine/sta kupiti)

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,636
Reaction score
3,178
Points
373
Kratko i jasno, koji Xiaomi telefon do 200EUR je trenuto najbolja kupovina kod nas? :)

Šalim se, može i neki drugi proizvođač. Pitam za druga. Kaže da ne može više od 200EUR da da, ima troje dece sad a četvrto je na putu, a pre godinu i po dana nije imao nijedno.
POCO X3 64gb/6rama plavi 195eura(KP)
 

Super Simke 64

Well-known member
Messages
629
Reaction score
784
Points
203
Drug je, ja nemam decu koliko znam :) , a on je oženio devojku koja je već imala dvoje dece iz prethodnog braka.

Redmi Note 10 ili ovaj Poco? Ja mislim da mu je ipak bolji Redmi Note 10 zbog Amoled ekrana. Baš sam pre nekoliko nedelja sa jednim drugim drugom poredio ekran mog Mi 9T Pro i njegovog Mi 10T Pro i nikada ne bih menjao moj telefon za njegov zbog reprodukcije crne boje.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Last edited:

nebojsa986

Well-known member
Messages
976
Reaction score
1,465
Points
203
Imam budzet tj zena od 500e, vaucer od osiguranja za telefon, dajte neke preporuke. Najbitnije je izdrzljivost, znaci padovi i grebanje, baterija i brz i bloat-free os.
 

Oblakoder

Well-known member
Messages
78
Reaction score
135
Points
143
Jel nosio neko Comija da reklamira Proximity senzor? Kupio Mi 10T Pro i svaki put mi se digne kosa na glavi kad treba da obavim razgovor.
 

Xelios26

Well-known member
Messages
810
Reaction score
2,627
Points
233
Jel nosio neko Comija da reklamira Proximity senzor? Kupio Mi 10T Pro i svaki put mi se digne kosa na glavi kad treba da obavim razgovor.
Nije valjda da Xiaomi jos ima problem sa proximity senzorom?
Meni se telefon palio u toku razgovora, ispritiskam obrazom svasta, stavim na hold...horror, hteo sam nekoliko puta da ga tresnem od zemlju.
Support i forumi su im useless Indijci (kupio na KP Xiaomi Redmi Note 4x).
Sad ga fura moj cale i nema problema. Dal su update-ovali MIUI ili sta, nemam pojma.
To mi je drugi Xiaomi bio i nisam smeo od tada da ga preporucim ikome...:)
 

Oblakoder

Well-known member
Messages
78
Reaction score
135
Points
143
Ne da imaju problem nego su za razgovor prakticno neupotrebljivi. Sve ostalo je odlicno ali ipak ono glavno ne funkcionise. Najradije bih prodao tel ali kako ga uopste prodati sa ovakvim problemom. Tesko da cu ikada opet uzeti Xiaomi pa neka me to isto kosta i 100 eura vise kod drugog proizvodjaca.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,447
Reaction score
2,165
Points
253
Prvi put cujem za problem te vrste. Ja promenio jedno 6 a okolina 3-4 po coveku :D Bila bas dva rn 4x i niko se nije zalio.

Sent from my Poco F2 Pro using Tapatalk
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Nije problem Xiaomi vec prepucavanje sa nasim serviserima.
Gde si ga tacno uzeo?
Ako je nov i u regularnoj garaniji imas pravo na zamenu.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,048
Reaction score
6,232
Points
553
Imam Xiaomi Mi A2, dešavalo se jedno vreme, sada manje, možda zbog custom roma.
 

Oblakoder

Well-known member
Messages
78
Reaction score
135
Points
143
Uzeo sam preko mts. Pre njega sam kratko koristio Redmi Note 8 Pro koji nije imao tako izrazen problem ali je ipak imao dok ovaj bukvalno ubija. Posle kad sam citao po forumima masa ljudi se zali na isti problem, svaki drugi komentar je kmecanje u tome. Sve ostalo je na nivou cak mi se i miui svidja 😁
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,975
Reaction score
4,603
Points
373
Žena mi je imala sličan problem na Realme-ju, al' su to popravili sa update-om u roku mjesec dana. Kako god #nikadvišexiaomi :ROFLMAO:
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,938
Reaction score
9,056
Points
553
Žena mi je imala sličan problem na Realme-ju, al' su to popravili sa update-om u roku mjesec dana. Kako god #nikadvišexiaomi :ROFLMAO:
IMG-9d22e02a50bf0786f4adb6c2361edfaa-V_2.jpg
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Uzeo sam preko mts. Pre njega sam kratko koristio Redmi Note 8 Pro koji nije imao tako izrazen problem ali je ipak imao dok ovaj bukvalno ubija. Posle kad sam citao po forumima masa ljudi se zali na isti problem, svaki drugi komentar je kmecanje u tome. Sve ostalo je na nivou cak mi se i miui svidja 😁
Pa zali se?
U cemu je problem?

Mozes cak da trazis novi i bez servisa, ako si skoro uzeo.
 

Oblakoder

Well-known member
Messages
78
Reaction score
135
Points
143
Proslo je nekoliko meseci, a i nacuo sam da samo resetuju telefon i vrate ga, kao u fazonu popravljen. Prosto mi se ne ostaje bez telefona i jos posle da se smaram sa podesavanjem ispocetka. Zato pitam da li je neko imao iskustvo sa takvim reklamacijama.
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Pa prepucavaces se skoro sigurno, ali i vrlo verovanto mozes isterati svoje.
Kad budes nosio, jasno dokumentuj problem, kad se desava sta se desava i sl.
Kad ti budu vratili prvi put bez popravke, odmah ga ostavi opet.

Mozda ces dobiti i zamenski telefon.


Meni konkretno su zezali tako, i onda mi zadrzali telefon preko mesec dana pa sam trazio novac, iako je do tada istekla garancija (predao sam u garanciju, kod njih je istekla). Na kraju su mi dali nov aktuelan premijum tel.



Samo se raspravljaj sa njima kao sto se raspravljas sa nama ovde i sve ce biti ok. 😘
 
Top Bottom