• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

iOS Android Mobilni telefoni/tableti general tema (vesti/glasine/sta kupiti)

Super Simke 64

Well-known member
Messages
629
Reaction score
784
Points
203
Koja je prednost OnePlus u odnosu na Xiaomi sa sličnim performansama? Na šta se misli kada se kaže da je OnePlus ispeglaniji u odnosu na Xiaomi.

Pitam ozbiljno, informativno, nisam lud funboy Xiaomi-a nego sam sa njihovim telefonima prezadovoljan a OnePlus nikada nisam ni video uživo pa nemam iskustva.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,975
Reaction score
4,603
Points
373
OnePlus nikada nisam ni video uživo pa nemam iskustva.
Nisi previše propustio, bio je nekad super brend sa "flagship killer" pristupom. Manje više hardver, OS je taj koji pravi razliku pošto je MIUI đubre imo.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,116
Reaction score
4,455
Points
473
Meni je sedmica strava sto ima popup kameru i kul osvezavanje, ali zakrivljen ekran i velicina su mi minusi, sem toga je kul telefon, ali daleko od flagship killer statusa, jer kosta kao i svi ostali flagshipovi :D
 

darkado

Well-known member
Messages
1,446
Reaction score
2,165
Points
253
Pulled a classic Huawei jelte :D

Miui je much better u poslednje vreme, svakako je bolji od emuija :D Naravno, nova se podrazumeva.

Sent from my Poco F2 Pro using Tapatalk
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,636
Reaction score
3,177
Points
373
Koja je prednost OnePlus u odnosu na Xiaomi sa sličnim performansama? Na šta se misli kada se kaže da je OnePlus ispeglaniji u odnosu na Xiaomi.

Pitam ozbiljno, informativno, nisam lud funboy Xiaomi-a nego sam sa njihovim telefonima prezadovoljan a OnePlus nikada nisam ni video uživo pa nemam iskustva.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
pouzdanost,kvalitet,brzina,mogucnosti i izgled

@DieH@rd

Jos jedan OnePlus korisnik jeeee :)
 
Last edited:

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Ja još nosim Galaxy S3, doduše kao sekundarni fon.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,514
Reaction score
6,896
Points
453
Koja je prednost OnePlus u odnosu na Xiaomi sa sličnim performansama? Na šta se misli kada se kaže da je OnePlus ispeglaniji u odnosu na Xiaomi.

Pitam ozbiljno, informativno, nisam lud funboy Xiaomi-a nego sam sa njihovim telefonima prezadovoljan a OnePlus nikada nisam ni video uživo pa nemam iskustva.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
xiaomi romovi su užasni, puni bloata.

po performansama i kvalitetu izrade, jedino xiaomi high-mid range i flagship telefoni mogu da pariraju.

ali realno, 1+ sada više nije ništa spec i daleko od flagship killera kakav je bio sa prvim modelima.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,673
Reaction score
9,480
Points
453
Jedino sto pocinjem da primecujem kod 5T je oslabljena baterija, AccuBattery javlja da je oslabila sa 3300mAh na 2700mAh [82% charge]. Taman traje 1 dan full koriscenja. Kupio sam ga polovnog na leto 2018. godine, jos malo pa ce biti 3 godine kod mene.

Razmisljam da uzmem novu bateriju za 2250din na KP-u, a posto telefon jos nije nijednom "stucnuo" za sve ove godine ,ako ga jos malo razvucem, mogao bi sledeceg leta da uzmem 9T [8T je trenutno ~450 nov neotpakovan, ocekujem slicnu cenu za 9T sledeceg maja/juna].
 

boombar

Well-known member
Messages
127
Reaction score
262
Points
123
Nisu svi xiaomi sa miui, neki su android one.
Poslednji je bio valjda Mi A3, a sad ga ni ne možeš naći. Tražio sam za kevu, na kraju sam joj uzeo neki RedMi na popustu.

Meni i dalje solidno radi OnePlus 3T, ne žalim se na bateriju, samo sam već dva puta lomio ekran. Sviđa mi se njihov OS, i generalno mi se više sviđaju čistiji OS-ovi. Burazer je skoro uzeo neku Motorolu, izgleda pristojno. Čak razmišljam o g100.
 

Super Simke 64

Well-known member
Messages
629
Reaction score
784
Points
203
Kratko i jasno, koji Xiaomi telefon do 200EUR je trenuto najbolja kupovina kod nas? :)

Šalim se, može i neki drugi proizvođač. Pitam za druga. Kaže da ne može više od 200EUR da da, ima troje dece sad a četvrto je na putu, a pre godinu i po dana nije imao nijedno.
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,498
Reaction score
4,592
Points
433

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Sa više žena?
Bar 3?

Kratko i jasno, koji Xiaomi telefon do 200EUR je trenuto najbolja kupovina kod nas? :)

Šalim se, može i neki drugi proizvođač. Pitam za druga. Kaže da ne može više od 200EUR da da, ima troje dece sad a četvrto je na putu, a pre godinu i po dana nije imao nijedno.

Btw to "pitam za druga" mi je jako sumnjivo.
 
Top Bottom