• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

General Comics Thread (Šta čitate i preporuke)


Pojavio je Patkovgrad u prodaji. Daleko od jeftinog. Poručio sam, pa ćemo videti kakav je kvalitet.
evo jedan od komentara za ovaj strip na stripzoni:

ovih dana je u Srbiji Egmont objavio izdanje Patkovgrad 1 - Povratak u Klondajk sa gomilom grešaka i paprenom cenom, fušerski odrađeno, verovatno je većina vas čula. Pravi primer kako ne treba raditi, zabadanje prsta u oko svima koji su jedva čekali takvo izdanje. Spremao sam se da ga kupim i neprijatno se iznenadio. Bedno!
 

Pojavio je Patkovgrad u prodaji.

Kažu ljudi da je to srpsko izdanje katastrofa. Izdaje Egmont, kako u Hrvatskoj tako i u Srbiji.
Prvo što su dimenzije nešto manje od hrvatskog izdanja, drugo cijena je ista i treće ima hrpa grešaka kod unosa teksta. Zanimljivo je što je hrvatsko i srpsko izdanje tiskano u Srbiji u istoj tiskari :D Evo nekih primjera sa stripovi.com:

1.jpg

2.jpg

3.jpg
4.jpg


Izdanja sadržajem i dizajnom prate istovjetna Egmontova izdanja u drugim europskim državama (Poljska, Danska, Norveška, Švedska itd.). Ukupno bi trebalo biti 30 takvih knjiga, ali pitanje je koliko će ih naši Egmontovci izgurati.

Ukratko, po toj cijeni bolje nabavljajte Fantina izdanja dok ih ima :D
 
Jbt koja beda , stvarno je cena ufff. Nah man sacekacu ako rade re izdanje ili nešto .
 
Svakako sam hteo da dam klincu, pa će mi biti manje žao ako razvali. A stvarno je tužna naša izdavačka priča, sa generalnim padom kvaliteta i majmunisanjem oko uvoza.
 
Jbt koja beda , stvarno je cena ufff. Nah man sacekacu ako rade re izdanje ili nešto .

Svakako sam hteo da dam klincu, pa će mi biti manje žao ako razvali. A stvarno je tužna naša izdavačka priča, sa generalnim padom kvaliteta i majmunisanjem oko uvoza.

Evo izgleda da uskoro izlazi drugo izdanje:

 
E svaka čast onom ko se izborio za ovo, sad samo da vidimo cenu i kako će ispasti to drugo izdanje.
 
Back
Top Bottom