• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

General Comics Thread (Šta čitate i preporuke)

Ne ali pokusacu da saznam nesto vise na fb grupi stripofili gde je clan i vlasnik Golconde.
 
Hah najavili Omnibus za TMNT Adventures sinoć. Prva knjiga će imati 760 strana i sadržati ovo sa liste:

IMG-67af19f1295e9fb6089e3cc75658a768-V.jpg
 
Abrams najavio reizdanje legendarne "The Art of Walt Disney" (prvo izdanje je bilo iz 1973.) povodom 100. godišnjice Disneya.
Jubilarno izdanje naravno ima i jubilarnu cijenu (100 dolara) :D

image.png
 
Abrams najavio reizdanje legendarne "The Art of Walt Disney" (prvo izdanje je bilo iz 1973.) povodom 100. godišnjice Disneya.
Jubilarno izdanje naravno ima i jubilarnu cijenu (100 dolara) :D

image.png
Da li postoji mozda neko domace izdanje te knjige iz 1973?
Mislim da sam nekada davno imao nesto slicno ali ne znam da li je to ta knjiga.
 
Nije mi poznato. Sad baš vidim da su postojali Čudesni svjetovi Walta Disneya u 4 dijela pa si možda imao to?
 
Pa ono ofc. Ne znam ko su ovi likovi ali su u pravu. Kad god odem u lagunu , vulkan gde god i prelistam nesto uvek je katastrofa neka. Mada nije samo specifično za stripove i dobar broj knjiga je upitnog kvaliteta.
 
@Spidey nažalost uverio sam se već danas na Salonu stripa da je stanje poprilično jebeno loše sa našim izdavačima. Tako da o takvim situacijama i treba da se priča i poradi na boljem kvalitetu. Evo Darkwood izbacio nove naslove 7 smrtnih grehova npr, ono je sramota kakve su korice i print, bukvalno tanki masni papir. Makondo što je sa Belim putem reizdao Bleksada pre nekog vremena, hteo da uzmem oba, slepljene stranice, a nove su knjige nedirnute. Laguna je odavno otišla na smetlište istorije što se tiče kvaliteta njihovih izdanja, a i promenili su čini mi se Čigoja print koji im je decenijama radio posao, ili jednostavno odlučili da nije bitno imati kvalitetan print.

Sutra će biti nekih naslova koji nisu bili dostupni danas Komiko i Makondo izdaju Leona od Gudre iz dva toma, a to važi za progresivan i šokantan strip, pa ću videti da pazarim ako mi se svidi kako su ga opravili.

Popusti postoje, ali je otužno kako se survao kvalitet festivala, bukvalno su štampali program na neka dva papira i ubacili samo imena, niti ima zanimljivh gostiju ove godine, definitivno ako se nešto ne promeni, biće dogodine RIPČINA.

Trebalo bi i ovo novo oformljeno udruženje stripadžija kod nas da ima svoje predstavljanje, ako dođem baciću im jedno veliko bu, za izbacivanje Fibre. :D
 
Jeste opao kvalitet izdanja kod nekih izdavaca ali ima onih koji su jos uvek dobri.
Stalker ili Najkula recimo. Cak i carobna knjiga nije losa a i Veseli se realno dosta popravio.
 
@Spidey nažalost uverio sam se već danas na Salonu stripa da je stanje poprilično jebeno loše sa našim izdavačima. Tako da o takvim situacijama i treba da se priča i poradi na boljem kvalitetu. Evo Darkwood izbacio nove naslove 7 smrtnih grehova npr, ono je sramota kakve su korice i print, bukvalno tanki masni papir. Makondo što je sa Belim putem reizdao Bleksada pre nekog vremena, hteo da uzmem oba, slepljene stranice, a nove su knjige nedirnute. Laguna je odavno otišla na smetlište istorije što se tiče kvaliteta njihovih izdanja, a i promenili su čini mi se Čigoja print koji im je decenijama radio posao, ili jednostavno odlučili da nije bitno imati kvalitetan print.

Sutra će biti nekih naslova koji nisu bili dostupni danas Komiko i Makondo izdaju Leona od Gudre iz dva toma, a to važi za progresivan i šokantan strip, pa ću videti da pazarim ako mi se svidi kako su ga opravili.

Popusti postoje, ali je otužno kako se survao kvalitet festivala, bukvalno su štampali program na neka dva papira i ubacili samo imena, niti ima zanimljivh gostiju ove godine, definitivno ako se nešto ne promeni, biće dogodine RIPČINA.

Trebalo bi i ovo novo oformljeno udruženje stripadžija kod nas da ima svoje predstavljanje, ako dođem baciću im jedno veliko bu, za izbacivanje Fibre. :D
Verujem buraz , zato se generalno ni ne zajebavam sa nasim izdanjima.

Imam ja Bleksada od pre desetak godina prva knjiga je Makodo druga Beli Put. Oba su odlična , jako lepo i stampana i zalepljena . Mislim da je su to dve knjige koje sam najviše pozajmljivao ljudima da čitaju i dalje su ko nove.

Nego znam da su izbacili nove dve priče Bleksada They all Fall Down 4 parter. Prva dva dela su izašla , druga dva nisu još. Da li se možda priča oce li neko to izbacivati kod nas?
 
Back
Top Bottom