• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 XONE Switch PC Diablo II : Resurrected

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
ali ARPG igre su mnogo napredovale od Diablo 2. Cenim da tje mnoge da prodje zhelja za ponovnim seksom sa prvom devojkom kada ujutru skapiraju da je ostarila i da se ispod shminke krije hepatitis.
Ne baš, to što postoji Super Meat Boy ne čini super Mario Bros 3 ništa manje odličnom igrom al svako ima pravo izbora šta će da ceni i vrednuje.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Ne baš, to što postoji Super Meat Boy ne čini super Mario Bros 3 ništa manje odličnom igrom al svako ima pravo izbora šta će da ceni i vrednuje.
Nekako mi te dve igre nisu bash za poredjenje.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Pa meni je Super Meat Boy konkretno jedna od najboljih platformi ikada ali me ne sprečava da se vratim na Mario Bros 3 i da podjednako uživam . Isto važi i za Diablo 2 ako postoje neke naprednije igre iz žanra pa bilo bi sramota da ih nema posle 20 godina jbt
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
pa nisu problem činjenice, nego što se podsmeva gospodinu iz pc gamera, a čovek nije slago...
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
Covek iz PC gamera voli streamlined click to win arpg sta ja da mu radim. Za mene kao hc Diablo fana D3 je jedan jako los fan fiction projekat i uopste ga ne smatram nastavkom ili delom Diablo univerzuma.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Stavi u stranu taj D3, postoje mnogi ARPG-ovi koji su izashli nakon D2. To shto ne gotivish D3 ne znachi da je D2 OBJEKTIVNO™ loshe ostario.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
Stavi u stranu taj D3, postoje mnogi ARPG-ovi koji su izashli nakon D2. To shto ne gotivish D3 ne znachi da je D2 OBJEKTIVNO™ loshe ostario.
Jedini koji je priblizan D2 OG iskustvu je Path of Exile koliko toliko i to je manje vise to. PoE je veci duhovni nastavak D2 nego D3 sto je tuzno al jbga sta da se radi.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
pa ne hajde da pravimo jednu istu igru do kraja postojanja univerzuma 😂
jer se denisu sviđa.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
pa ne hajde da pravimo jednu istu igru do kraja postojanja univerzuma 😂
jer se denisu sviđa.
Pa takav je zanr sta ja da mu radim, kad bude bio neki bolji arpg ja cu ga pozdraviti rado.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Diablo 3 je ocaj, i ko za inat to je jedini original koji sam kupio 😅
Igram ga na silu, cisto da predjem sa svim klasama.
 
Top Bottom