• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Bojan

Well-known member
Messages
1,138
Reaction score
2,340
Points
353
Odlicne su EA verzije, dosta se brze fiksevi ubacuju tamo. Dosta problema su vec resili, ali ima i stvari koje jos nisu dobre poput kise, memory leakova, flickeringa i slicnih problema.
Svakako 5$ nije previse novca, a vec drugog meseca nece biti potrebno placati jer ce main verzija biti upotrebljiva.

Osim toga, TheBoy181 je vec krenuo da radi na patchevima za igru - 60FPS, Forced 1080p, 21:9 Widescreen.
Ne mogu da se setim koliko sam mu do sada placao, cini mi se oko 2-3 dolara.
Posle nekoliko nedelja i on patcheve stavi da budu public.
 
Last edited:

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,579
Reaction score
3,689
Points
373
Nakon što sam odgledao DF video, meni lično nema nikakve dileme da igra izgleda bolje od BotW.
Ne drastično bolje ali dovoljno bolje da se lako primeti u svakom poređenju i po meni to je sasvim dovoljno,
možda čak i malo bolje od očekivanog, iznenadilo me korišćenje FSR da se postigne 1080p, dobra odluka i znači za ovakvu igru baš.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,060
Reaction score
1,803
Points
253
Izgleda malo bolje, nije sad baš osetna razlika, ali istovremeno je zahtevnija nego BotW, sad ima i tih plutajućih ostrva na nebu koja su uvek vidljiva.
 

Snake1989

Well-known member
Messages
956
Reaction score
1,500
Points
183
Probao malo, izasao u open world...odlicno radi i na ovom ne EA Yuzu...60fps mod i jos neki visual patch i fino sljaka... Odlicno izgleda, mislim da je emulator jedini vredan nacin igranja ove igre
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,783
Reaction score
9,608
Points
453


Probao malo, izasao u open world...odlicno radi i na ovom ne EA Yuzu...60fps mod i jos neki visual patch i fino sljaka... Odlicno izgleda, mislim da je emulator jedini vredan nacin igranja ove igre
Evo i ja sad instalirah zadnji Yuzu EA, i par preporucenih modova. Radi mi drasticno bolje od Ryujinx-a [mada njega nisam podesavao, nisam uspeo da instaliram game patch, a u yuzu je uspelo iz prve].
 
Last edited:

Corvus Corax

Well-known member
Messages
1,202
Reaction score
4,805
Points
243
^ Odličan Amiibo. Ima li tog Amiibo-a kod nas u Srbiji? Nigde ne nalazim.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,579
Reaction score
3,689
Points
373
Izgleda malo bolje, nije sad baš osetna razlika, ali istovremeno je zahtevnija nego BotW, sad ima i tih plutajućih ostrva na nebu koja su uvek vidljiva.
Malo oštrija slika, malo više detalja u svetu, malo veći draw distance i sve to u ambicioznijem svetu. Nije generacijski skok ali je svakako super što su išli na to da izvuku maksimum.
 

Blinker

Well-known member
Messages
242
Reaction score
631
Points
203
^ Odličan Amiibo. Ima li tog Amiibo-a kod nas u Srbiji? Nigde ne nalazim.
Bio je u GameS preorder kod nas, ali mislim da su već sredinom aprila stavili da ga nema na stanju, ali možda im stigne opet pa proveri povremeno njih.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,060
Reaction score
1,803
Points
253
Malo oštrija slika, malo više detalja u svetu, malo veći draw distance i sve to u ambicioznijem svetu. Nije generacijski skok ali je svakako super što su išli na to da izvuku maksimum.

To sam zaboravio, draw distance je osetno bolji i oštriji nego u BotW.
 
Top Bottom