• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Super Simke 64

Well-known member
Messages
632
Reaction score
790
Points
203
Je l' nije problem da modovi kada igra izađe preprave naslov i izbrišu datum izlaska? Ne mislim samo ovde već za bilo koju temu. Meni baš grozno izgleda a u svakom slučaju je nepotrebno da stoji pošto igra izađe.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Snake1989

Well-known member
Messages
935
Reaction score
1,454
Points
153
Moze pomoc, gde naci 60fps mod i sve one visual fixeve a da odgovara na 1.1.1 verziji? Updejtovao a bolje da nisam
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,123
Reaction score
4,461
Points
473
Yuzu mods ili kako već ide sajt. Sad ne znam jel ima za poslednji update, ali ja tamo obično skidam modove za yuzu.
Još nisam uradio update na 1.1.1
 

Snake1989

Well-known member
Messages
935
Reaction score
1,454
Points
153
Yuzu mods ili kako već ide sajt. Sad ne znam jel ima za poslednji update, ali ja tamo obično skidam modove za yuzu.
Još nisam uradio update na 1.1.1
Pratim tamo, nema bas nista, theboy na github isto nista..
 

Xelios26

Well-known member
Messages
822
Reaction score
2,665
Points
233
Zavrsih igru danas. Poceo sam na emulatoru jos pre release-a.

Pokusacu da dam svoje subjektivno misljenje i da bude spolier free.

Posto je ovo nastavak BOTW, mogu slobodno da kazem da je igra u svakom mogucem smislu bolja.
Mnogima je BOTW imao wow efekat (malo i meni), ali mnogo je stvari koje mi u BOTW nisu prijale.

Da krenemo od stamina menadzmenta, u TOTK se necete udaviti u prvoj reci.
Uvodni deo je uradjen tako dobro (cak i za nove igrace) i tako sveze, da mi je vise prijao nego Great Platau.
Ako pricas sa ljudima/konstruktima, dace ti dosta dobrih saveta.
Fenomenalan tutorijal. Ne znam kako je Nintendo uspeo da napravi tako nesto vec vidjeno da izgleda sveze.

Kao da su slusali, oruzje ne puca posle dva zamaha, ne raspada se. Ko je to smislio treba ga odvesti u gulag.
Najgori koncept koji sam video i koji me je jakoooo smarao u BOTW.

Igra radi bolje, dodato je i nebo i podzemlje. Moze da se istrazuje danimaaaa.
Glavne misije dobre, sporedne zanimljive i ne manjka zanimljivog sadrzaja. Mozes da odlutas i da batalis skroz glavne misije.

Data neverovatna sloboda (onaj ultrahand mi deluje kao da su rekli, ajde da ubacimo debug mod, deluje kul).
Shrine-ovi kratki, kreativni i edukativni. Daju ti cesto ideju sta mozes da napravis. Ne ko u BOTW izdrkavanja ona.

Vraceni dungeon-i umesto onih smarackih divine djoka.

Neverovatan osecaj avanture. Kad uzmem kontroler a odmorio sam se jedan dan (nisam igrao), znam tacno gde sam i sta sam radio. Retkost stvarno u moru generickih sranja.

Glavni boss do jaja. Muzika i buildup, besprekorni.


Posto nista nije savrseno, da kazem i zasto nije i zasto oduzimam decimale (dozvolicete mi decimale, znamo se).

Accessibility features i opcije skoro nula.
Ne mozes ingame da promenis kontrole, ma sve sturo.
To sa Nintendom se nece menjati i bas su retardirani po tom pitanju.

Cesto, cesto, se iscimas za nesto a u chestu 10 strela ili baterija. Mislim koji kurac. Cesto se osecas kao magarac sto si nesto uradio. Reward deluje kao da ti neko da djoku.

Master sword je makar mogao biti full sad. Ako ga koristis duze, on se umori i ide da spavka. :D


Targeting system i combat je retardiran, ali Nintendo i Zelda. Kapiram da nikad nece menjati.
Onaj bloodmoon koji te prekida svakih sat vremena, moze da naduva ja....

Niposto masterpiece, ali ne vidim da ce bilo sta izlaziti bolje ove godine.
9.2/10 vrlo verovatno goty
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Samo jedna ispravka,
The Blood Moon is an event that triggers every 168 minutes of gameplay..
Dešava se očigledno češće ako spavaš ili restuješ. A ako se napuni memorija, može i posle 15 minuta.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,054
Reaction score
1,797
Points
253
Dešava se očigledno češće ako spavaš ili restuješ. A ako se napuni memorija, može i posle 15 minuta.

168 minuta je 7 dana u igri, da bi se desilo posle 15 minuta trebalo bi baš da prespavaš ili restuješ skoro svaki dan u tih 7 dana,
čak i da prespavaš samo svaku noć u tih 7 dana, Blood Moon stiže posle 84 minuta.

 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,569
Reaction score
3,671
Points
373
Možda glupo pitanje ali zbog čega igra nije mogla da koristi malo noviji FSR umesto 1.0?

Da ne bude zabune, ja sam prijatno iznenađen što su uopšte ubacili FSR nego me interesuje ovako tehnički ako neko ima pretpostavku.
 
Top Bottom