• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Steam Deck

Imam sestru koja živi i radi u Nemačkoj, pretpostavljam da ima Visa/Master karticu Nemačke banke, nema Steam nalog. Ja nažalost živim u Srbiji, imam Steam nalog i Master karticu domaće banke.

Uzevši sve ovo u obzir koji je najjednostvniji način da mi ona u Nemačkoj kupi novi Steam Deck Oled pa ga donese kada bude dolazila u Srbiju?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da napravi nalog i kupi sa svog naloga, Steam Deck dolazi na njenu kućnu adresu?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
a ako hoces jos da olaksas proces, kreiraj ti preko teamviewera na njenom racunaru steam nalog. ne verujem da kupljen steam deck u nemackoj salju za srbiju
 
a ako hoces jos da olaksas proces, kreiraj ti preko teamviewera na njenom racunaru steam nalog. ne verujem da kupljen steam deck u nemackoj salju za srbiju
Naravno, to mi je bio plan (TeamViewer i da kreiram njen Steam i kupim preko njega) i da stigne na njenu adresu u Nemačkoj pa da mi ona donese kada dođe u Srbiju a dolazi često. Nego me zanimalo da li slučajno postoji i neki još jednostavniji način.

Ako bih uzeo Oled sa 512MB storage-om da li je na njemu i dalje jednostavan i jeftin upgrade na veći storage ako mi u budućnosti bude zatrebao?

Takođe me zanima i ovaj oficijalni docking station, da li se on isplati uzimati nov ili postoje kvalitetne ili kvalitetnije alternative da se kupe kod nas?

Taj deprevoz je da ona iz Nemačke pošalje meni ovde?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
neće umreti dokle god ga firme koriste, a koriste ga.
a šta ti smeta osim što je skup? :D
 
Svaki put me zacudi koliko aaa naslova ljudi igraju.

Sent from my SM-F731B using Tapatalk
 
Svaki put me zacudi koliko aaa naslova ljudi igraju.

Sent from my SM-F731B using Tapatalk

Navikli na sinematik 30fps plus low settings iz prosle ere konzola :D Plus manji ekran pomogne da se sakriju te mane, al opet. Ne bi ove top igre igrao na steamdeck-u nema sanse, upropaste sebi dozivljaj :/
 
Navikli na sinematik 30fps plus low settings iz prosle ere konzola :D Plus manji ekran pomogne da se sakriju te mane, al opet. Ne bi ove top igre igrao na steamdeck-u nema sanse, upropaste sebi dozivljaj :/
Meni su barem 50% gametime AAA naslovi. Cyberpunk, Horizon Zero Dawn, Doom Eternal, planiram i Death Stranding da krenem.

Istina, moderne konzole su me navikle na 30FPS, i iz te perspektive Deck je odličan. Ja sam osoba koja ne prešla i Doom 2016 i Witcher 3 na Switchu, od toga je sve bolje.

Deck je neuporedivo bolji za AAA igre od Switcha, za razliku od india koje mogu da biram gde ću.
 
kako mislis moderne konzole navikle na 30fps? igrao sam se na xss i sada se igram na ps5, ne mogu da se setim nijednog naslova da je isao ispod 60fps (sa po kojim blagim fps padovima)
 
Back
Top Bottom