• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

malo su me naplašili, ali stigao je:

YRndyYd.jpg
 
Stigao mi pogresan audio amp koji sam narucio pocetkom novembra- narucio za GBC, dobio za GBP, pa rekoh da se ne baci, ovaj GBP je moja prva konzola :)
Izuzetno je lak mod za instaliranje, uz lagano vezbanje skilova sa lemilicom. Mislim da se bar duplo jace cuje posle ovoga, bas onako "brate smanji malo ton" jako.

1706301360072.jpg
 
@Omega

Odakle uzimaš to?
Zvuči kao jako fina cena za neki office komp.
Amazon dot kom. Ovo može biti i solidna varijanta za light gaming. God of War, Spider-Man, Elden Ring, sve radi bolje nego na Steam Deck-u. Isključivo za office komp bih išao na Intel N100 mini PC: manji su dimenzijama, troše još manje struje, i puno su jeftiniji.
 
Novi kvartal novi Switch: :ROFLMAO:



Na kraju sam otkazao narudžbu za 7840HS mini PC i uzeo malo slabiji sa 7735HS (isto RDNA2) i uštedio $100.
Gamecube swich ton,izgleda popug gba:)
Svidja mi se jako kako izgleda ova varijanta,steta sto tako nesto nema i za regularan swich...
 
Svidja mi se jako kako izgleda ova varijanta,steta sto tako nesto nema i za regularan swich.
Ovo je bilo najbliže tome ja mislim:
76864903-d3d2-4c7f-bfce-0c5b7e4a444f.7d5906bc5fb9346ae201ad01162babd6.jpeg

Ovaj Lite više naginje na plavu nego na GC ljubičastu ali i mislim da je najatraktivnija varijanta. Koralni mi je odmah iza.
 
Ovo je bilo najbliže tome ja mislim:
76864903-d3d2-4c7f-bfce-0c5b7e4a444f.7d5906bc5fb9346ae201ad01162babd6.jpeg

Ovaj Lite više naginje na plavu nego na GC ljubičastu ali i mislim da je najatraktivnija varijanta. Koralni mi je odmah iza.
Meni je nenadjebljiv Switch AC edition oba lite i Obican
 
@Zegota odakle si uzeo to Scott Pilgrim igru? Nisam znao da postoji fizička kopija, šta se sve dobija unutra?

Isticala im je licenca za neke Universal naslove, pa su imali rasprodaju pre mesec dana. Uzeo sam za 30% manje.
 
Back
Top Bottom