• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Sad si spreman za hordu u Days Gone :)
Neverovatno koliko znaci i koliko mi je poboljsao iskustvo igranja, odmah sam se navikao, bukvalno posle pola sata, samo sam morao da dignem lift of distance, jer nisam toliko pro da tako malo dizem misa iznad podloge :)

E sad moj prosli misonja je G305, vazio je za misa koji je lagan ko pero... samo jedna baterija, nije se osecao u ruci... sta sad da kazem za ovaj od 60 grama, znaci ja sam mislio da je prazan unutra, ko da sam dobio samo plasticnu skoljku... eto toliko je lagan, ko da pomeram ruku u vazduhu... zatim sam uzeo sada vec starog misonju za sliku da ih uporedim, i bogami kad sam krenuo da podignem G305, bukvalno ko teg da sam podigao, jos se oseti ona jedna baterija unutra kao glavni krivac za tezinu... eto to je dovoljna preporuka... nema DPI dugme doduse, mada meni ne smeta, jer nikad u zivotu ga nisam koristio...

Tako da se za misha moze reci - sto laksi, to bolje, kao sto se za TV kaze sto veci...

Klik je vrlo lep i milozvucan, zarazan, taktilan sto bi se reklo...

Scroll wheel dooosta bolji od G305, ali to se i ocekivalo, obzirom da mu je to bila najveca mana i dupli klik...

Sad sam valjda sa ovim optickim switchom miran od te poshasti...

Veci je od G305, to me je zabrinulo i to sto je vislji (zbog mog claw gripa), ali ne smeta, kao sto rekoh navikao sam se vrlo brzo...

Ustvari lupam, ja koristim fingertip grip... zapravo nesto izmedju claw i finger, prsti su mi ko u fingertip, a dlan mi je ko u claw, nije mi izdignut kao u fingertip, ali ni ne dodiruje misa...

claw-grip-fingertip-grip-palm-grip.jpg
 
Za istu lovu mi u manjim sredinama 20/2 i sd televizija(kao da je 1997.) na nasim OLED ekranima. Naprednjacka sendvic politika.
 
Za istu lovu mi u manjim sredinama 20/2 i sd televizija(kao da je 1997.) na nasim OLED ekranima. Naprednjacka sendvic politika.
Nažalost tako je u celom svetu. Ne da nema logike. Mnogo je lakše i profitabilnije opslužiti mesta sa velikom gustinom populacije nego mesta sa razbacanom populacijom. Gustina naseljenosti je gadna kriva. Delovi beograda su kaskali deceniju za Novim Beogradom kada je širenje brzog interneta bilo u pitanju. Kada je skoro ceo NBG bio pokriven kablovskim netom Rakovica je dobila novu centralu gde je napokon moglo pouzdano da se održi veza iznad 14400bauda. 3 ili 4 godine kasnije došao je Pošta KDS internet koji je preko 2 godine bio u beta fazi sa ograničenjem na 64k. Znam jer sam bio među prvim kupcima koji se svađao sa komšijama da dozvole uvođenje kablovske u zgradu i jurio gde mogu da kupim kablovski modem koji je kompatibilan sa Poštinim sistemom.

Ne kažem da je fer, samo da je sa neizbežno nažalost.
 
Last edited:
tako je u celom svetu. Ne da nema logike. Mnogo je lakše i profitabilnije opslužiti mesta sa velikom gustinom populacije nego mesta sa razbacanom populacijom. Gustina naseljenosti je gadna kriva.
Ovo na zalost nije tacno posto sam svojevremeno radio za jednog kablovskog operatera,jednostavno svi veci gradovi imaju povlascene tarife zbog konkurencije jer se monopol globalizacije vrsi isto kao predizborni lobi recimo...
On nece u manjem mestu otici kod drugog operatera jer mu on nije na izvolte i onda ce se svkai operater koji se ususka u neku opsitu pokriti sa zaradom za odredjeni region koji pokriva preza usluga istog,ono sto je kod vecih gradova problem je bas ta pretrpannost i konkurencija,ja u Beceju ne mogu da zmem nekoga osim sattrakta i mts,a a on u bg ima 10 operatera minimum,mogu da uzmem neki sugavi orion i da h cekam 3 meseca da dodju i instaliraju opremu.
To je prosto neminovnost ovoga sveta u kojem zivimo,jednostavno see moramo navici na to i to je to,isto kao i struja i voda u beogradu je ista tarifa a plate su u proseku vece,ako ti se ne svidja di u bg ili neki veci grad ns,nis pa placaj kiriju po 300 ili 400e i imaj vecu platu za tu razliku od 50 hiljada i bice ti isti k...c
:)
 
Ovo na zalost nije tacno posto sam svojevremeno radio za jednog kablovskog operatera,jednostavno svi veci gradovi imaju povlascene tarife zbog konkurencije jer se monopol globalizacije vrsi isto kao predizborni lobi recimo...
On nece u manjem mestu otici kod drugog operatera jer mu on nije na izvolte i onda ce se svkai operater koji se ususka u neku opsitu pokriti sa zaradom za odredjeni region koji pokriva preza usluga istog,ono sto je kod vecih gradova problem je bas ta pretrpannost i konkurencija,ja u Beceju ne mogu da zmem nekoga osim sattrakta i mts,a a on u bg ima 10 operatera minimum,mogu da uzmem neki sugavi orion i da h cekam 3 meseca da dodju i instaliraju opremu.
To je prosto neminovnost ovoga sveta u kojem zivimo,jednostavno see moramo navici na to i to je to,isto kao i struja i voda u beogradu je ista tarifa a plate su u proseku vece,ako ti se ne svidja di u bg ili neki veci grad ns,nis pa placaj kiriju po 300 ili 400e i imaj vecu platu za tu razliku od 50 hiljada i bice ti isti k...c
:)

Čak i da isključimo sve ostalo, prasta računica je da će poaganje novog kabla opslužiti mnogo veći broj mušterija a i ulaganje će biti manje jer će kabl biti kraći. Naravno tu je i činjenica koju si ti naveo da će veći procenat ljudi kupiti skuplje pakete.

A ima i još jedna činjenica. Većina kvalitetnih i stručnih radnika je otišla negde gde su uslovi života bolji...
 
Back
Top Bottom