• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Tvoja verzija mega drive izgleda kao klon famikona devedesetih,moja je ova verzija
U cemu je razlika u konzolama ,znam da su ove v2 tj posle one verzije koja ima dzek za sluske i volume potenciometar ili sta vec..Nikada nisam video ovakav orginalan mega drive 2 :)
 

Attachments

  • IMG_20240117_184052_703.jpg
    IMG_20240117_184052_703.jpg
    122.9 KB · Views: 6
Tvoja verzija mega drive izgleda kao klon famikona devedesetih,moja je ova verzija
U cemu je razlika u konzolama ,znam da su ove v2 tj posle one verzije koja ima dzek za sluske i volume potenciometar ili sta vec..Nikada nisam video ovakav orginalan mega drive 2 :)
To je Evropska(pal) konzola. Ova moja je Azijska(pal) konzola koja je identicna kao Japanska konzola. Naravno pricamo o MD2 konzoli.
 
Tvoja verzija mega drive izgleda kao klon famikona devedesetih,moja je ova verzija
U cemu je razlika u konzolama ,znam da su ove v2 tj posle one verzije koja ima dzek za sluske i volume potenciometar ili sta vec..Nikada nisam video ovakav orginalan mega drive 2 :)

Te kineske famiklonove, iliti buvljacku Segu, su iz nekog razloga pakovali samo u kopije japanskih kucista.


Sega Mega Drive poznata kao Sega Genesis ili Sega Mega Drive Model 1, ti je prva izvedba konzole sa kraja 80ih.

Redom japansko, americko i evropsko kuciste:




Sega Mega Drive 2 ili Sega Genesis Model 2, ti je bukvalno Slim izvedba prvog modela, znaci samo klasicne "ustede" oko izrade i prostora. Izasla 1993. godine.

Redom japansko, americko i evropsko kuciste:

 
Last edited:
Ja sam kao klinac u glavnom po igraonicama vidjao ove pal asian izgleda. Ne znam da li sam jesnom video tu sa cevenim dugmicima. Md1 je imao komsija mislio sam da je neki klon 🤣
 
Meni su uvalili ovu Pal sa sivo/plavim u Beosoftu. Ovaj dzojstik sam isto uzeo kod njih,mogla je da se zasrafi palica na Dpad.Kasnije otislo u CG sa 13 igara malim rodjacima.
U igraonici me istripovali da imam fals konzolu jer nisu mogli da udju oni kertridzi sa izbocinama u nju.Kasnije kupio od vlasnika ovaj sa crvenim power/reset gde je otvor za kertridze bio isecen i crkne mi port za prvi kontroler posle mesec dana.
Nije mi zao jer znajuci Beosoft, vecina igara je verovatno bila bootleg iako su sve imale instruction manual i kutiju.
Fun times mamu im jebem
 
Nisu imali muske tastature crazy a? :D

Vuce me neki novi logi zbog usb c ali mislim da je pored g305, g pro, superlighta i g903 peti stvarno previse :D

Moram doduse da kazem da me je malo prvi superlight razocarao, kao igracka u odnosu na g pro.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom