• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Nema sistemske regulacije dok se kroz sve prožima mafija i lični interes, dok se ugnjetava svako sa iole obraza i časti, dok ljudi rade za crkavicu od koje ne mogu da prežive, plate ne rastu, inflacija sabija, i još većina tih radnika mora da radi sa ljudima kojih, po pravilu, ima raznoraznih — a naravno mahom kreteni. A da ne govorimo o pritiscima, mahom političkim. Neobrazovani, nestručni ljudi bivaju postavljeni na kompleksne pozicije, i onda se posle ljudi čude što se sve raspada. Pa bilo bi čudno da nije tako.

Neka štrakjuju, samo se nadam da su se udružili malo jače pa da se možda potencijalno za nešto i izbore.
 
Narucih RG35XX u cetvrtak, prodavac rekao salje u cetvrtak, poslao u petak, stize danas, ja nisam na adresi, sreca radost idem po najgorem mogucem vremenu da ga pokupim :D
Majke mi cu da pocnem da ih smaram svakodnevno na kp porukama "a jel si poslao" "koji je broj posiljke" i slicno.
 
Nisam kivan na ljude što štrajkuju, kivan sam na državu što ne ume, pa, gotovo ništa...
Ne slazem se sa ovim ali opet u drugoj temi,primera radi zemljoradnici koji ionako dobijaju subvencije.Blokiraju puteve ,neka idu ispred skupstine da blokiraju vladu,nisam im ja kriv sto ne mogu da odem za ns jer on nema isplativost da seje i da skida,nevidjena glupost ja im nista ne bi dao a ni postarima,neka strajkuju vecno ako misle da mogu...
 
Ne slazem se sa ovim ali opet u drugoj temi,primera radi zemljoradnici koji ionako dobijaju subvencije.Blokiraju puteve ,neka idu ispred skupstine da blokiraju vladu,nisam im ja kriv sto ne mogu da odem za ns jer on nema isplativost da seje i da skida,nevidjena glupost ja im nista ne bi dao a ni postarima,neka strajkuju vecno ako misle da mogu...
I treba da blokiraju puteve. Kakva nam je vlast sramota što nismo na ulici svake nedelje.
 
Evo ga, a sad da se majem sa instalacijom Garlica na "reputable" karticu :p
Svaka cast kuriru iz BEX-a, nisam ocekivao taj nivo predusretljivosti i ljubaznosti, nasli smo se negde izmedju, sacekao me i pokupio sam paket :D

View attachment 11707
Što više uživaj i igraj a što manje nameštaj, to je moj savet. Ja i miyoo i rg35xx furam sa stock karticom, pa nek je spora.
 
i ja trpam sve na stock kartice, nema problema osim što su spore. samo stavim Best Set Go i to je to.
 
Zar stock kartice ne crkavaju posle odredjenog vremena,ili je to pre nego sto su presli na Kioxiu?
 
Back
Top Bottom