• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Imam zeleni mint ali nije se pojavio jos jedan takav [emoji1787]

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Moracu da se resim kutija jer previse zauzimaju. Osim ako me zena prvo ne spakuje u njih.

AeErEgq.jpg

78XvwJi.jpg

uCdQRrw.jpg

x9SbBMS.jpg

25aIAqT.jpg

B53KlZC.jpg
 
To sto stoji na carini je "normalno" i bez strajka. Retardirani su.
Pa da upravu si ali nije mi jasno kada stigne u sr iz kine najcesce(ovaj paket je iz usa) stoji u posti po 3 do 5 dana i onda donesu na kucnu adresu?Ranije je bilo bukvalno kako pratim posiljku posle dan max dva mada uglavnom dan za dan,sada kada stigne iz naizmenicne poste u recimo moju u bc ,treba im 3 do 5 dana da se nakanu da donesu,poslednja dva puta sam isao licno da podignem jer me je nerviralo koliko su ustvari lenji svi radnici i sluzbenici u drzavnim upravama jos kad je rekal na salteru evo ga ovaj covek figura..
Mislim da je to sramota i da to nema nigde,u austriji da ne govorim nemackoj bi visila na banderi da u posti radi preko one stvari...
 
Yiah, nemam ni ja najbolja iskustva, ali kada biste znali samo delitj haosa i rasula u kom je poshta Srbije, imali biste vishe razumevanja.
 
Yiah, nemam ni ja najbolja iskustva, ali kada biste znali samo delitj haosa i rasula u kom je poshta Srbije, imali biste vishe razumevanja.
Boli me k...c neka regulisu sistematski sve pa nece biti rasula,isto je i u zdravstvu kod drzavnog lekara dok dodjes na red umres i vaskrsnes dva puta...
To nije nikakvo opravdanje sto jke rasulo to je glupost od izgovora zasto neko ne radi svoj posao,isto je i u policiji kada radis pasos/licnu kartu kao da nas ima kao kineza da je takva guzva za to izdavanje dokumentacije,razumem donekle bg zbog mnogoljudstva ali manje sredine mi niako nisu jasne.
 
Back
Top Bottom