• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Wtf? Izgleda isto kao moj roborock, to neki rebrand?

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
pzGGalB.jpg
 
Wtf? Izgleda isto kao moj roborock, to neki rebrand?

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
Nemam pojma ni ja, koliko sam istraživao dođe mu kao beki best buy brend u polju robota usisivača. Bolje se pokazao od Xiaomi uređaja npr.

 
koliko te izaslo? DS4 su i dalje retardirano skupi, da ne pricam sto je odnos kopija i originala 10:1.
 
Last edited:
E taj mClassic je jedna od stvari oko koje sam najvise lomio mozak da li da kupim ili ne. Posto nisam, javljaj iskustva.

Neki kazu da je revolucija a drugi odvracaju od toga…
Istina je negde izmedju. Ima male razlike bar na mom 4k tv. Navodno je najbolje za gamecube i dreamcast jer ima taj retro mod. Mislim da ne vredi punu cenu bar za ovo sto sam ja probao wiiu i switch. Ali posto me je izasao jeftino ja sam zadovoljan. Nemam kako da testiram NGC i DC jer nemam hdmi za njih.
 
Istina je negde izmedju. Ima male razlike bar na mom 4k tv. Navodno je najbolje za gamecube i dreamcast jer ima taj retro mod. Mislim da ne vredi punu cenu bar za ovo sto sam ja probao wiiu i switch. Ali posto me je izasao jeftino ja sam zadovoljan. Nemam kako da testiram NGC i DC jer nemam hdmi za njih.

Ajd pisi odakle si da vidim da li zalazim nekad u tvoje krajeve pa da zajedno uradimo test, mogu da ponesem gbs-c i kablove za gc, dc i mozda jos po nesto. A ako imas poverenja kad se izigras mozes i da mi bacis postom za jedan vikend da se probam [emoji3]
 
Back
Top Bottom