• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Lets fucking goooo!
split-second-1992-rutger-hauer-stone-bigger-guns-alun-armstrong-alastair-duncan.jpg


408001s6cpr.jpg

408002gaiem.jpg

40800352evr.jpg



1080Ti je odlican posao uradio sve ove godine, i nastavice da radi u novom kompu za porodicu. A 4080 nek potraje dok prestanu da dolaze redovni crossgen naslovi za PS5, onda ce pasti razmatranje za upgrade.
kena1080tip9dcz.jpg

kena408019d4k.jpg
Sad mzoes da igras Alan Wake 2 na medium :D
 
Kad ovi optimisti krenu, "to je mocno, to je karta za 5-10god" jes k##ca, promeni se tehnologija i napredak ocas posla. Alan Wake 2 ce biti prva igra koja ce pokazati silu a gde su nadolazece U5 igre.. Fort Solis je namucio 4080 mogu reci, a tek je pocetak..
Btw cestitam na kupovini, koliko se im se krece sad cena, nisam u toku?
 
Biće. Krejzi works hard to play hard.
Bem li ga, samo nedeljom mogu da igram kad sam slobodan, ovako kad sam posle podne, nema sanse, budem suvise umoran i neispavan, a pre podne, pomoz boze... kad sam pre podne, kad se vratim odspavam nekih 2 sata i tek onda mogu koliko toliko da funkcionisem i uglavnom onda teram neke opustene, spore igre, ne mogu nista brzo i dinamicno...
 
Bem li ga, samo nedeljom mogu da igram kad sam slobodan, ovako kad sam posle podne, nema sanse, budem suvise umoran i neispavan, a pre podne, pomoz boze... kad sam pre podne, kad se vratim odspavam nekih 2 sata i tek onda mogu koliko toliko da funkcionisem i uglavnom onda teram neke opustene, spore igre, ne mogu nista brzo i dinamicno...
Ovo je bukvalno isto i od mene u poslednje vreme samo ja sam uvek slobodan ceo vikend pa mogu da iskoristim i subotu osim nedelje za neke ,,ozbiljnije" igre po par sati.
 
@DieH@rd zasto si se odlucio bas za Palit?

i zasto si uzeo napajanje od 1000w, ja ocekujem da ce 4080 raditi i na mom od 750w, mada verovatno si hteo neki headroom...
 
@DieH@rd zasto si se odlucio bas za Palit?

i zasto si uzeo napajanje od 1000w, ja ocekujem da ce 4080 raditi i na mom od 750w, mada verovatno si hteo neki headroom...
Verovatno zato što je trenutno najpovoljniji model 4080-ice, a na tom napajanju bi ti ista radila bez problema.
 
Back
Top Bottom