• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

SypdEv3.jpg


0JiDYvO.jpg
 
Stigla mi maska za N95, zamenih danas. Nije skroz kvalitet kao original, ali je znacajno bolja od stare sto se tice izgrebanosti, oljustenosti i lepljivo-rastvorenog gumiranog premaza :))
Malo mi upade prasina u ekran, uzasno me mrzi da sve ponovo srafim tako da ostaje takav kakav je. Jedino nema zamenu za bezel za kameru tako da to ostaje oljusteno :)

Resize_20231016_211458_8758.jpg
 
Javi utiske u odnosu na cetvorku. Ona mi je bila omiljeni telefon.
Za sada, prakticno isto sa epic spoljnim ekranom. Nema vise pacenja sa onim malecnim da se promeni pesma/otvaranja za kratke odgovore na poruke.

Ako moram da nadjem zamerku, cetvorka ima bolji haptics.

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Ubogi DSlite i DSi "za delove". DSlite radi, osim sto mu ne radi touch, verovatno cu da probam da ga reshelujem, a DSi cu da lobotomiziram da popravim onaj sto uzeh pre nedelju dana, a uz malo srece i da kompletiram Strahinjin/Corvusov DSi koji lezi u delovima vec neko vreme :D

*edit* zamenio sam ribon kabl, sad sve radi kako treba :D

1697644854251.jpg
1697621057942.jpg
 
Last edited:
SNES kontroler se konačno pojavio na MyNintendo sajtu posle ne pamtim koliko, mozda čak i godina. Sad mi je kolekcija kontrolera za Nintendo Online gotova , a u stvari lažem, nemam za Mega Drive ali opet Nintendovi kontroleri su svi tu :D .
TOTK privezak sam stvarno hteo da koristim kao privezak ali je ovo čudo preveliko da se nosi po džepu.

IMG_20231017_100417.jpg
 
Back
Top Bottom