• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

@ljubomir Koliku sd karticu si stavio unutra? Jesi li stavio cijeli romset/redump ili si probirao?
32 gig, imao sam jednu neotpakovanu.

Ne volim romsetove. Zanimljivi su za istražiti, pogotovo kad imaju demoe, prototipove i slične stvari koje sam ne bi ni znao da vijam, ali kad god ih stavim u konzilu patim od choice paralysis. Ionako igram uvek par istih igara, pa mi je lakše kad ne moram da skrolujem kroz stotine naslova. Plus, kad lično skinem i prekopitam igru nekako mi ostane u sećanju, pa je možda i budem igrao. Kad imam stotine naslova na tacni, pogotovo u suvoparnim menijima everdrive-a, svi su mi samo linija na ekranu :).
 
Nisam ovakvo pakovanje video, moji su u kartonskoj zuto crnoj kutiji.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Nisam ovakvo pakovanje video, moji su u kartonskoj zuto crnoj kutiji.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
u crno zutoj kutiji bi trebali da su stariji modeli za obican ps1.
Za psone je u blisteru i ono..... isto sranje samo je nijansa boje uparena sa samom psone konzolom i prikljucak je malo drugacijeg oblika da bude kao od psone kontrolera. Dok se ne zagledas i nema neke razlike.
 
Palo mi napamet ali mi je izgledao da je og boje. Sad kad zagledam vidim da je psone.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Palo mi napamet ali mi je izgledao da je og boje. Sad kad zagledam vidim da je psone.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
jep imam ps one, dualshock one u bojama i ps one memorijiske pa sam hteo da uparim i multitap.
Nije bas zgodan za naci kao obican pa je potrajalo.
Da nisam bio stipsa imao bih i lcd pa da imam kultimativni kombo. :D
 
Bas se zapitah sta ce ti ovo usb kad imas og konzolu, a onda se setih da imas valjda i tg16 mini.

Kako sam to propustio da uzmem. Sad kad zelim taj mini, nikud ga nema. :(
Da, imam onaj mali Core Grafx ili kako se zove. Em je presladak, em ima bas puno igara, em su meniji do jaja sa prelepim animacijama kad stavis disk itd. On mi je zagolicao mastu, prvi put sam video "osmobitne" igre na CD-u i bas se zamislio. Posle sam nabavio Bitmap Books izdanje PC Engine knjige i shvatio sam da moram da nabavim original :). Steta sto su CD-ovi toliko skupi, moram videti sa @Corvus Corax da mi napravi neke kvalitetne bootlege :D
 
Bas se zapitah sta ce ti ovo usb kad imas og konzolu, a onda se setih da imas valjda i tg16 mini.

Kako sam to propustio da uzmem. Sad kad zelim taj mini, nikud ga nema. :(
Ima i onaj tg16/pce to USB adapter s kojim to možeš spojiti i na originalnu konzolu. Ja osobno čekam da stigne restock BlueRetro adaptera (uskoro bi trebao).
 
Ima i onaj tg16/pce to USB adapter s kojim to možeš spojiti i na originalnu konzolu. Ja osobno čekam da stigne restock BlueRetro adaptera (uskoro bi trebao).
Za original konzolu treba multi tap, zar ne? Ima samo 1 joystick port.
 
Multitap da.

Uglavnom sam vidjao pcengine multitap-ove, a oni su beli. Ne bi ti se slagalo uz boju konzole. :)
Turbotap za turbografx nisam vidjao.
 
Last edited:
Ja sam mislio da se daisy chainuju, mozda sam se istripovao.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom