• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ja nisam ni instalirao Epic klient, al samo trpam besplatne igre. Ogroman broj igara imam dosad, neka su tu why not ne smeta.
Isto, nakupio sam gomilu igara, a bukvalno nista nisam od toga igrao jos, osim GTA V kad su delili, ali to je bilo samo da proverim dal radi.
Tek uskoro mi dolazi na red Remnant prvi deo, kojeg imam na Epicu, pa taman i tu nesto da odigram.
 
Ocekivao sam da je sprava dosta veca, dont know how I feel about it. Dimenzijama vise lici na jeftin klon. Izvlaci je tezina, prilicno je hefty. Moram reci da sam u iskusenju da iskopam Segu CD sa tavana pa isprobam kako radi taj staro-novo kombo :D.

Slika je super, a nisam se ni stigao poigrati sa podesavanjima.

Sve u svemu zadovoljan sam kupovinom, krajnje je vreme da 4K TV dobije nesto retro (sem mistera). Hvala @Nikola22

20230926_093547.jpg20230926_093557.jpg20230926_100952.jpg20230926_101019.jpg
 
Stigao je napokon kompletan Taschen sale loot. Ocarinjeno naravno, ali nije bilo strasno. Kacio je Wolfman vec fotke, pa da ne spemujem jos vise. Kakve coffee table knjige, jedva su na trpezarijski stale.
0ssiD2X.jpg

e7MycbF.jpg

WuwGwZX.jpg

r13rck6.jpg

1Q3zeri.jpg

YYxD356.jpg

eaaaiQo.jpg
 
@2CR4ZY
Hehe, neće, barem ne tako brzo. 😄 Ne bih ni Huntsman Mini prodao da sam mogao da se naviknem na odsustvo strelica, ali nisam. Iste se često koriste, a pritiskanje Fn tastera pa tek onda njih baš smara. 60% format je dobar samo za gaming. Viper Ultimate sam prodao po ceni koliko sam ga i platio još mi je ostao charging dock za punjenje DeathAdder-a, koji mi dosta bolje leži u ruci od VU-a.
 
Back
Top Bottom