• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Stigao upgrade za Mac Mini. Sjajno izgleda uživo, HUB se lepo uklapa u dizajn.

IMG_7605.jpeg
IMG_7613.jpeg
SSD ću uključiti sa zadnje strane, pa ide u sto (kadica u poleđini), tako da se neće ni videti.

Boja SSD enclosure-a je... 😂 U ovoj boji je bio osetno jeftiniji. Ali svakako se neće ni videti.
IMG_7614.jpeg
 
Konačno nabavio uk verziju, čekao sam je kao ozeblo sunce.
3dce2cab56855d75e861a9a99b9d315a.jpg
f5b1645057c65b3efa1aa91a70ad1b03.jpg
12cfcb6981ef548f802a88a42da861d6.jpg


Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Bilo bi vrh da sve može da se stackuje kao USB hub, tipa dodaš storage modul i staviš SSD u njega.
Ovaj HUB podržava i SSD, ali isključivo M.2 SATA SSD, ne NvME. Zato sam dokupio SSD enclosure, jer sam već imao Samsung 980 Pro 2TB, koji je NvME. Nije lepo rešenje, ali to je što je.

Postojala je alternativa, skuplji, ali ružniji HUB koji se stackuje kao ovaj Orico. Međutim, nisu mi se dopala neka rešenja kod tog modela, a i sporiji je prenos. Zato sam se odlučio za ovu kombinaciju. I okej je skroz, vidi se samo jedan kabl do tog SSD Enclosure-a i to je sve.

Evo kako izgleda i sa povezanim SSD-om:
IMG_7618.jpeg
IMG_7619.jpeg
 
Last edited:
Imao sam isti hub, mozda mi je jos uvjek negdje u kutiji. Odlican hub i nije nesto skup. Bilo je doduse nesto sto me nerviralo ali ne mogu da se sjetim sad tacno sta. Uglavnom mislim da je najbolji izbor, bar je bio kad sam ja kupovao onomad, bang for the buck.
 
Javljam čim pročitam. To je valjda prvi deo trilogije, nastavlja se na Batman who laughs pa se završava.... nečime :D
Ovo je treci deo


Takodje bio preporucio i ovo,malo skuplje od SNS parizera a mnogo bolje.
 
Last edited:
Back
Top Bottom