• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Još kec i dvojku disk verziju da nabavim i završio sam i sa ovim serijalom
6ecf2fde5dc2834f8c17c341bafaf97a.jpg


Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Nemamo PC Engine / Turbografx temu u retro sekciji, razmisljao sam da je otvorim, ali ne znam da li uopste ima interesovanja. Elem, raspakovao sam ovo cudo, definitivno je new old stock, nista nije otvarano, a stiropor i neki plasticni delovi ambalaze su poceli polako da se tope od sedenja u magacinu nekoliko decenija.

20230913_093756.jpg20230913_093857.jpg20230913_094332.jpg20230913_094340.jpg20230913_095923.jpg


Uzeo sam odavde https://www.videogamer.de/show.php?main+Video_Game_Source Imaju svasta nesto zanimljivo, ali nije lako poruciti jer primaju uplate samo na ziro racun unutar nemacke i ne salju u inostranstvo.

Konzola je PAL, unrelease-ovani model koji su krenuli proizvoditi, pa odustali od evropskog trzista pre launcha a proizveden stock utopili retailerima. Koliko sam uspeo naci na netu, neke igre rade sa dobrim timingom, a neke usporeno u odnosu na NTSC konzolu, zavisno od toga kako su kodirane (da li koriste interni timer ili sistemski clock). Cita NTSC kertridze (i PAL naravno, ali njih u sustini nema :)).

Impresivna masina za osmobitni CPU, jedva cekam da nabavim CD addon.
 
@Zegota Pogledaj i Tsugeovog brata (Tadao Tsuge) ako već nisi: Trash Market, Slum Wolf, a mislim da je prošle godine izašao na engleskom i Boat Life.
 
Back
Top Bottom