• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za viÅ”e informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Meni se onaj Philips One Blade napuni za sat vremena, a mesecima mi traje baterija, mada ne koristim ga svaki cas... ali zaista dugo traje baterija.

8c8c89d276f14003a9f8aeed00ccd4b3
 
Ja imam muku, žičani wired Braun s30 radi toliko dugo da mu je mrežica konačno otiÅ”la u aut. Trebalo bi da kupim novu, al vidim da ih ima milion pa ne znam koju da kupim da se pasuje. Ne isprobava mi se kad je najjeftinija 30e, tako da sam opet u safety razor taboru dok to ne reÅ”im. Traje dugo, al je nezamenljiv osećaj :D
 
Last edited:
Kad je već reč o maÅ”inicama, skoro sam počeo da se Å”iÅ”am na keca,
koju maŔinicu preporučujete prvenstveno za kosu (može naravno i brada) da je OK a povoljnija?
 
Ja koristim neki Philips zicani, uzeo u Tehnomaniji, traje mi vec tipa 10 godina, ja se sisam na keca i nulu, ne bi savetavao jedan broj za celu glavu, mozes da probas recimo keca i trojku, eventualno dvojku...
 
Ja koristim neki Philips zicani, uzeo u Tehnomaniji, traje mi vec tipa 10 godina, ja se sisam na keca i nulu, ne bi savetavao jedan broj za celu glavu, mozes da probas recimo keca i trojku, eventualno dvojku...

Hvala na savetu ali mi treba savet za konkretnu maŔinicu ne za to kako da se ŔiŔam. :D
 
Kako radiÅ” prelaz iza?
Na slepo, na osecaj, ispraksujes se godinama...
Mada i nije neki prelaz kad odradis recimo keca i nulu, to se skoro i ne vidi.
Kakav anti kosa lobi na forumu :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
Ja i nemam neki izbor, fali mi kose na temenu, pa moram kratke frizure, da lici na nesto...
Raste mi ko luda napred, sa strane, cak i po vratu, ali po temenu slabo...
 
Back
Top Bottom