• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Basilisk mi je mali zbog desne strane (deluje mi da je isti slucaj i sa G502 jer sam gledao ranije na yt poredjenja), G903 je jedan od tri modela koje sam targetirao jer sam siguran da bi mi odgovarao iako sam svestan da cu u nekom trenutku imati problem sa dvoklikom, DeathAdder bi valjalo negde da isprobam.

Zivo me je interesovalo da li sam neki model prerano otpisao.
 
Basilisk mi je mali zbog desne strane (deluje mi da je isti slucaj i sa G502 jer sam gledao ranije na yt poredjenja), G903 je jedan od tri modela koje sam targetirao jer sam siguran da bi mi odgovarao iako sam svestan da cu u nekom trenutku imati problem sa dvoklikom, DeathAdder bi valjalo negde da isprobam.

Zivo me je interesovalo da li sam neki model prerano otpisao.
Lako je zameniti switch na g903, ne lemi se.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
R-type sam narucio a vec ga imam :(
Moram da pocnem da update-ujem bazu.
@ljubomir prvo da pitam tebe. Imas li? If not, you want it?
 
Koliko god da je slab wireless, ima onaj dock koji je bukvalno na 10cm od misa pa uhvatice signal i ne brinem se ;)
Da, tebi onda radi posao, ali ja obzirom da pomeram misa i na tri metra od dock-a, meni na toj razdaljini ne bi radio uopste, dok Logi vata ko da je na 10cm od njega :D
A DeathAdder V3 ne bih uzeo ni da ga je imao, velik je, citao sam i o njemu dosta, za velike sake je vise namenjen,jes da je lak..
Meni isto odgovaraju manji misevi, iako imam velike sake, ali kad je mis malen i lagan, mnogo lakse se upravlja njime, brze i preciznije, kao i manji zamor ruke.
Logi preferiram, jer koji god nov njihov model da uzmem, cim stavim saku na njega, odmah mi odgovara, ima najbolju ergonomiju od svih, a to nije bio slucaj ni sa jednom drugom markom, osim sa Mionix, taj je kidao, ali nazalost, nemaju jos uvek wireless verziju...

Sta znam, trebam da uzmem novog misonju, mora biti opticki switch, ali Logitech G502 X mi se ne svidja jer su stavili jos dva tastera na levi taster i siguran sam da bi ih greskom stiskao... a Razor ima slab wireless za moje potrebe, tako da izgleda da cu morati da cekam da Logi izbaci neke jednostavnije modele koji mi odgovaraju...
 
Nisam ja nikad imao Razer, ali u opisima na netu pise da je tako, mislim da je to bio opis za onaj model koji me zanima, mada video sam i da generalno Razer ima za klasu losiji wireless od Logija...
Uostalom moze Snake iz prve ruke da testira, nek se udalji 3, 4 metra od docka i javi dal mis radi podjednako dobro, kao kad je 10cm od docka.
 
E pa u tom slucaju, u tim opisima su ili lagali ili su imali neki drugi model ili je to bio neki trenutni problem, ako radi tako kao sto kazes, onda bih mogao i Razer da uzmem da probam, mada vidim da ni ti nisi bas odusevljen...
 
E pa u tom slucaju, u tim opisima su ili lagali ili su imali neki drugi model ili je to bio neki trenutni problem, ako radi tako kao sto kazes, onda bih mogao i Razer da uzmem da probam, mada vidim da ni ti nisi bas odusevljen...
Radi stvarno i na vecim razdaljinama, ne bih lagao, a opisi ko opisi..dok ne uzmes u ruke i sam ne probas neces znati..
Dobar je misonja, cak i odlican, ocu reci da po meni nijedan mis ne bi trebalo da vredi to malo parce plastike 20.000din, pa u tom smislu za te pare mi nije bilo nista spec.kad sam ga uzeo u ruke, ali mislim njegova funkcija i jeste da bude precizan, lak , a to sto ja ocekujem nesto jos 10-to to zanemari XD
 
Mada sam prvo zamenio tastaturu, sutra mi stiže Razer Huntsman Mini
Lele al su je srezali, nema cak ni direkcionih tastera... tacnije postoje, ali moraju da se aktiviraju preko kombinacije postojecih tastera i function-a... nije cak ni wireless... i to naplacuju 100 evra... i mali enter...

@snake

ok, tnx za test, mozda i uzmem nekog Razera, pa ga bacam odmah na oglas, ako ne zadovolji.
 
Lele al su je srezali, nema cak ni direkcionih tastera... tacnije postoje, ali moraju da se aktiviraju preko kombinacije postojecih tastera i function-a... nije cak ni wireless... i to naplacuju 100 evra... i mali enter...
Meni 60% (65 max.) skroz odgovara, u suprotnom je ne bih ni razmatrao za kupovinu, a kamoli kupio. Mali enter taster mi apsolutno nikad u životu nije predstavljao problem, a takođe nemam problem ni sa tim što nije wireless, jer ću je koristiti isključivo na desktop-u. A to što nije jeftina kao modeli kineskih proizvođaća kojih ima kao pečurki posle kiše, well it's a Razer, kvalitet je uvek koštao. ;)
 
Sta znam, trebam da uzmem novog misonju, mora biti opticki switch, ali Logitech G502 X mi se ne svidja jer su stavili jos dva tastera na levi taster i siguran sam da bi ih greskom stiskao... a Razor ima slab wireless za moje potrebe, tako da izgleda da cu morati da cekam da Logi izbaci neke jednostavnije modele koji mi odgovaraju...
Ja imam 502 vec 3-4 godine i nije mi se desilo da greskom pritisnem neki taster. A verujem da znas da u Logi aplikaciji mozes da promenis namenu bilo kog tastera ili da ga potpuno iskljucis pa i ako slucajno stisnes odredjeni taster nece detektovati nikakvu komandu.
 
20230811_110732.jpg

20230811_111653.jpg

20230811_112053.jpg
 
Nabavih ovih dana tri originalne Pokemon igre. Mešovito, Limundo i KP.

HeartGold je izuzetno teško (i skupo) naći na engleskom jeziku na našim prostorima, ali imao sam sreće na aukciji.

View attachment 10522
View attachment 10523
View attachment 10524

I par random novih CIB UMD-ova koji su stigli malopre:
View attachment 10525
Lumines sam uzeo za Steam, često ga igram ovih dana. Smara me samo sto ne mogu da sredim brzinu pomeranja levo/desno klik je prespor a press je prebrz 😀
 
Back
Top Bottom