• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

I ja da se upišem. :giggle: Danas mi je stigao Razer Huntsman Mini, a u četvrtak očekujem i Viper Ultimate. Super je tastatur(ic)a, gomila podešavanja za osvetljenje, tihi linearni optički svičevi, kvalitetni PBT keycap-ovi,... Jedino spacebar malo zvecka, ali ništa strašno.

B01670AD-D31B-45DF-B28A-E6CEB9DF4595.jpeg
 
Kod tastatura mi nije problem kabl, pogotovo kod ovih sa osvetljenjem, jer im se baterija (relativno) brzo prazni, a svakako tastaturu koristim samo za desktop i od stola dalje neće ići. Tako da mi wireless tastatura apsolutno ne bi igrala nikakvu ulogu. A kabl je detachable pa može da je koristi i neki fancy coiled kabl. Kod miša bih već teže tolerisao kabl.
 
View attachment 10570
Bio postar i kod mene. Mega drive kineski everdrive, i kablovi 4 in 1 rgbs(md1,md2,Saturn i DC) Kabl za sve sege [emoji1787] Hvala @Xelios26 za dzojstik!

Zanimljivo. Nisam ispratio da su poceli da prave rgbs kabl sa rca konektorima (citaj činčevima [emoji16])

Mene su uvek nervirali skart koliko su klimavi i glomazni, a tek kablovi haos, pa sam pravio custom sa dsub 15pin (vga) konektorima.

Sad znaci mozes jednim kablom da povezes u teoriji npr sve tri konzole i nemas potrebu za svicerom. Ako sam dobro ukapirao. Zanima me da li je dobro ako slucajno ukljucis dve u isto vreme.
 
Ja imam jedan takac desetak godina :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Došlo i meni par stvari dok me nije bilo.

Par postera. Nije da sam zidove oblijepio s njima, ali kad su već besplatni nek se nađu. Imam ih cijeli bunt već u roli zamotano :D

20230814_210535.jpg

20230814_210351.jpg


N64 napajanje zamjensko. Zasad se čini da radi.

20230814_210947.jpg

20230814_220510.jpg
 
J4U, preko njihovog sajta, ima obavestenje za Japan Post.
Ako su ukupne dimenzije vece od 90cm i ako je 2kg i vise, salju Fedexom.
E sad, njihov sistem je tupav i on ti dopusti da izaberes Japan post a oni posle mere i jos kao nisu duzni da te obaveste pre slanja.
Nekome bi to jos dobro doslo, dobije brzi shipping za manje pare. Ali kod nas te sluzbe su ultimativne derikoze.
Oni misle da to sto su stavili to obavestenje, da je to tvoja saglasnost.
Pre je to drzao jedan Japanac, koji je bio apsolutna dusa od coveka, a sad ne znam.

Bukvalno se prepiru sa mnom preko mejla.
Ne smem ni da pomislim kako bi neka reklamacija isla sad.

You need to check the tracking number updated on your purchase history to see if your items were shipped by Japan Post or FedEx by yourself.
Pogledaj ovaj odgovor jbo ih sinter.

Ili uzimajte manje posiljke ili njih preko ebay-a, gde te stvari ne smeju da rade.
Ja se ponekad zanesem u narucivanju. 👀
 
J4U, preko njihovog sajta, ima obavestenje za Japan Post.
Ako su ukupne dimenzije vece od 90cm i ako je 2kg i vise, salju Fedexom.
E sad, njihov sistem je tupav i on ti dopusti da izaberes Japan post a oni posle mere i jos kao nisu duzni da te obaveste pre slanja.
Nekome bi to jos dobro doslo, dobije brzi shipping za manje pare. Ali kod nas te sluzbe su ultimativne derikoze.
Oni misle da to sto su stavili to obavestenje, da je to tvoja saglasnost.
Pre je to drzao jedan Japanac, koji je bio apsolutna dusa od coveka, a sad ne znam.

Bukvalno se prepiru sa mnom preko mejla.
Ne smem ni da pomislim kako bi neka reklamacija isla sad.


Pogledaj ovaj odgovor jbo ih sinter.

Ili uzimajte manje posiljke ili njih preko ebay-a, gde te stvari ne smeju da rade.
Ja se ponekad zanesem u narucivanju. 👀
Prvo pa musko, kada sam prvi put porucivao sa J4U dusa mi se zanela, troskovi carinjenja plus sve redovne dazbine me izasle preko 12k RSD. Od onda samo kertridz - dva.
 
Udelite neki savet za nas koji još nismo počeli da poručujemo sa tog sajta za Srbiju, jel isto ko sa aliekspresa kad se poručuje ili ima necega na sta treba obratiti pažnju?

Osim očigledno veličine i težine paketa?
 
Udelite neki savet za nas koji još nismo počeli da poručujemo sa tog sajta za Srbiju, jel isto ko sa aliekspresa kad se poručuje ili ima necega na sta treba obratiti pažnju?

Osim očigledno veličine i težine paketa?
Pa manje vise je to to. Ako je paket ispod 50e ukljucujuci cenu transporta, ne bi trebalo da ocarine. U praksi bude kako im se cefne, ili koliko si im duboko na shitlisti. Sto se samog sajta tice nema neke mudrosti, porucis i stigne. Ako izaberes FedEx (ili ako te automatski i precutno upgrade-uju na FedEx kao sto je gore pisano), onda imas garantivanu carinu i porez + plus uslugu carinjenja koja je sama po sebi 4800. Znaci drzis se Japan Post.

Moja preporuka je da pozuris sa porucivanjem jer je iz dana u dan ponuda sve oskudnija, a da ne pricam o cenama koje rastu. Voleo bih naci neku alternativu.
 
I ja da se upišem. :giggle: Danas mi je stigao Razer Huntsman Mini, a u četvrtak očekujem i Viper Ultimate. Super je tastatur(ic)a, gomila podešavanja za osvetljenje, tihi linearni optički svičevi, kvalitetni PBT keycap-ovi,... Jedino spacebar malo zvecka, ali ništa strašno.

View attachment 10577
Uzeh i ja slichnu, bila na 50% snizhenju. Brown switches, skroz sam zadovoljan zvukom i osetjajem kuckanja. Uzeo sam je za laptop, za posao.

IMG_20230817_095940.jpg
 
J4U, preko njihovog sajta, ima obavestenje za Japan Post.
Ako su ukupne dimenzije vece od 90cm i ako je 2kg i vise, salju Fedexom.
E sad, njihov sistem je tupav i on ti dopusti da izaberes Japan post a oni posle mere i jos kao nisu duzni da te obaveste pre slanja.
Nekome bi to jos dobro doslo, dobije brzi shipping za manje pare. Ali kod nas te sluzbe su ultimativne derikoze.
Oni misle da to sto su stavili to obavestenje, da je to tvoja saglasnost.
Pre je to drzao jedan Japanac, koji je bio apsolutna dusa od coveka, a sad ne znam.

Bukvalno se prepiru sa mnom preko mejla.
Ne smem ni da pomislim kako bi neka reklamacija isla sad.


Pogledaj ovaj odgovor jbo ih sinter.

Ili uzimajte manje posiljke ili njih preko ebay-a, gde te stvari ne smeju da rade.
Ja se ponekad zanesem u narucivanju. 👀
naljutio si japanca.
Screenshot_20230818_130917_Chrome.jpg
😁
 
Back
Top Bottom