• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Hvala, ljudi! Ažuriraću FW, a onda ću profiltrirati malo igre.
CFW kao sto rekoh jos uvek ne postoji.
Da sam menjas igre koje dolaze vec instalirane, ne mozes bez nekog frogtool.
Igre dolaze vezane uz firmware. Data Zaba je mislila da nece imati ovoliki odziv ovo malo sranjce i mislili su da ce biti another expendable handheld.
Cimanje je po meni.
Igara ima masa, fakticki celi romset-ovi, tako da se slazem sa Ljubom.
Nego ni mi matori nemamo fokusa bas. :)
bonus: sfc/snes igre kad ih prvi put pustis, rade u slow motion-u. Kad restartujes, rade ok. Osim onih koje uvek rade sporo, ali to je vec emulator.
 
CFW kao sto rekoh jos uvek ne postoji.
Da sam menjas igre koje dolaze vec instalirane, ne mozes bez nekog frogtool.
Igre dolaze vezane uz firmware. Data Zaba je mislila da nece imati ovoliki odziv ovo malo sranjce i mislili su da ce biti another expendable handheld.
Cimanje je po meni.
Igara ima masa, fakticki celi romset-ovi, tako da se slazem sa Ljubom.
Nego ni mi matori nemamo fokusa bas. :)
bonus: sfc/snes igre kad ih prvi put pustis, rade u slow motion-u. Kad restartujes, rade ok. Osim onih koje uvek rade sporo, ali to je vec emulator.
Jel mogu barem neki favorites da se nameste?
 
pa ništa, samo pitam jel to onaj teča fazon

Universal-Cell-Phone-Holster-Case-for-iPhone-Samsung-Premium-Leather-Pouch-Case-with-Belt-Clip-and.jpg
 
Novi suronja.. trebace se navici na ovaj plici i izduzeniji oblik u odnosu na kratkog a visokog Corsair Ironclaw-a.. prvi utisak ono, nista spec., da sam dao preko 17000 i vise koliko traze po nasin prodavnicama, razocarao bih se
View attachment 10501
Jel si na Bench-u uzeo? :) Isto gledam ovih dana da kupim nekog novog mišonju, prvo mi je za oko zapao ROG Gladius 3 (IMO njegova "najveća prednost" su solderless switch-evi). Mada sam prvo zamenio tastaturu, sutra mi stiže Razer Huntsman Mini. Merkao sam i taj Viper Ultimate, Basilisk Ultimate kao i DeathAdder V2 Pro (kod njega mi je prednost što ima i BT). Well, odlučiću se već za neki na kraju. :cool:
 
Jel si na Bench-u uzeo? :) Isto gledam ovih dana da kupim nekog novog mišonju, prvo mi je za oko zapao ROG Gladius 3 (IMO njegova "najveća prednost" su solderless switch-evi). Mada sam prvo zamenio tastaturu, sutra mi stiže Razer Huntsman Mini. Merkao sam i taj Viper Ultimate, Basilisk Ultimate kao i DeathAdder V2 Pro (kod njega mi je prednost što ima i BT). Well, odlučiću se već za neki na kraju. :cool:
Da da, od tog lika sam uzeo, jos malo spustio cenu ;) Nov je mis, stvarno je ispod cene a vredi te novce. Basilisk mi je prevelik i tezak, gledao sam i taj ali ipak sam odlucio se za ovaj laksi.
Kul je ta tastatura, kad vec ides na Razer tast. daj onda upari to i sa nekim Razer kuronjom 😂
 
Sto nisi RAZER DeathAdder V3 Pro?

Inace, Razer ima slab wireless, Logitech ih shije na tom polju...
 
Last edited:
Sto nisi RAZER DeathAdder V3 Pro?

Inace, Razer ima slab wireless, Logitech ih shije na tom polju...
Koliko god da je slab wireless, ima onaj dock koji je bukvalno na 10cm od misa pa uhvatice signal i ne brinem se ;)
A DeathAdder V3 ne bih uzeo ni da ga je imao, velik je, citao sam i o njemu dosta, za velike sake je vise namenjen,jes da je lak..
 
Da da, od tog lika sam uzeo, jos malo spustio cenu ;) Nov je mis, stvarno je ispod cene a vredi te novce. Basilisk mi je prevelik i tezak, gledao sam i taj ali ipak sam odlucio se za ovaj laksi.
Kul je ta tastatura, kad vec ides na Razer tast. daj onda upari to i sa nekim Razer kuronjom 😂
Da, odlična mu je cena za oba miša. Meni je Basilisk vizuelno lepši i ergonomija mu je bolja (za veću šaku), a već dugi niz godina koristim MX620 sa dve AA baterije sa kojim teži 156g, tako da ovi modeli koji sad važe za teže su ustvari pero laka kategorija za ovog matorog Logija. :LOL:
Da, svakako će biti neki glodar iz Razer porodice, najverovatnije Basilisk Ultimate ili DeathAdder V2 Pro.
Sto nisi RAZER DeathAdder V3 Pro?

Razer ima slab wireless, Logitech ih shije na tom polju...
Meni su Logitech G miševi uglavnom ružni, a i DA V2 mi dosta bolje izgleda od V3.
 
Ja koristim g903 i gpro x superlight. Imam male sake i oba mi odgovaraju. G903 je udobniji.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom