• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Nisu originalni wiimote, ali bitno je da rade. A i ne mogu da izvoljevam za tu cenu (4000din). 😄

Wii Balance Board, kao i Wii U Fit Meter su nekorišćeni, u svojim zaštitnim pakovanjima. 💪

Da, voleo bih da imam i Wii U Pro kontroler. Igranje bi sigurno bilo znatno udobnije, pošto nisam fan ovog tableta.

Wii U je već hakovan Haxchi metodom. Sad ću da istražujem vredi li prebaciti na Tiramisu.
 
Nisu originalni wiimote, ali bitno je da rade. A i ne mogu da izvoljevam za tu cenu (4000din). [emoji1]

Wii Balance Board, kao i Wii U Fit Meter su nekorišćeni, u svojim zaštitnim pakovanjima. [emoji123]

Da, voleo bih da imam i Wii U Pro kontroler. Igranje bi sigurno bilo znatno udobnije, pošto nisam fan ovog tableta.

Wii U je već hakovan Haxchi metodom. Sad ću da istražujem vredi li prebaciti na Tiramisu.

Ako nadjes razlog sto bi menjao hack javi nam. Ja se nisam trudio…
 
Ako nadjes razlog sto bi menjao hack javi nam. Ja se nisam trudio…
-Mozes da vidis koji je proizvodjac nand-a bez otvatanja konzole.
-Ne treba da posedujes original ds igru za haxchi
- Podesavanje automatskog boota u cfw prilikom paljenja je mnogo pouzdanije od CBHC.

Nije da je neophodno raditi, ali nije ni neki posao zameniti Haxchi.
 
Na nekim sistemima ne rade button reconfig kako treba.
Tako da bi mogao da update-ujes firmware ako to ne radi kako treba i ako te ne mrzi.
Romovi su tu svi, bas je napunjeno. Mozes da ih dodas, no oni ce biti samo u posebnom folderu roms, bez screenshot/cover arta.






Mozda dodje nekad cfw, bice prava masina :D
 
Stigla 2 komada Data Frog SF2000. Biće za poklon, sa namerom da uvedu mlade naraštaje u svet igara. :)

P.S. Vredi li ažurirati firmware, zameniti ROM-ove, itd, pre nego da odu kao poklon?

View attachment 10500
Pretpostavljam da FW nije spektakularan, al da li postoji bolji ne znam. Ali sto se romova tice, na tvom mestu bih procesljao sta dolazi uz konzolu, izbacio skoro sve (a pogotovo igre na japanskom) i ubacio malu ali probranu selekciju od recimo 30-tak romova ukupno. Choice paralysis is a real thing, a klinci danas nemaju fokusa ni za gros. Lako ces im dodati jos ako im se svide npr Kirby ili Pokemoni.
 
Back
Top Bottom