• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Koliko sam igrao gb verziju, nije realno :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Igrao sam famicom verziju, alleyway i cuveni Ricochet serijal. Probao sam jos gomilu ali dosta njih ima sjebane kontrole koje nisu optimizovane za dpad
Nazalost nikad nisam probao paddle kontroler deluje mi mnogo bolje nego dpad/mis.
 
Arkanoid na nes-u je bas bio izazovna igra do jaja. :D
Ovaj dx ball smo peglali na kompu, bio je strava za to vreme. Ne znam da li ima neka kul moderna verzija ovog tipa igre :D
 
Najjača verzija arkanoida je ona sa patuljcima koji te gađaju saksijama 😄

edit: e da, Jardinains
 
Kažu da je ok igra, kad je već bila jeftina reko Aj da probam :)
Upravo na xbox sam je preshao. Meni je bila zabavna do samog kraja. Nisam igrao ostale Fable igre, ali prvi mi ni u jednom trenutku nije bio dosadan.
 
Ja sam ga na pc odigrao, ali Fable mi je ostao u bas jako dobrom secanju. Lozio sam se i na nastavke, ali su u tom momentu izlazili samo za xbox ako se ne varam. Sad vidim da ih ima valjda i za pc na gamepass.
 
Ja sam ga na pc odigrao, ali Fable mi je ostao u bas jako dobrom secanju. Lozio sam se i na nastavke, ali su u tom momentu izlazili samo za xbox ako se ne varam. Sad vidim da ih ima valjda i za pc na gamepass.

Na žalost, ni jedan Fable nije na PC Gamepassu :(
 
Onda sam istripovao. Skoro smo pricali na disc i mislim da je neko rekao da su na gp svi ili tako nesto.

Na konzoli da, i imaju patch za 60fpsa što je odlično, ali retardi ne ubacuju na PC Gamepass iz nekog razloga.
 
View attachment 10406


Konacno i ja da se dokopam Pro-a ko mi je kriv kada sam lenj i preorder prodje.
Bio sam mislio biće toga,ali očigledno i 80 i kusur miliona nemaca isto.
Imam iste Joycone i nekako su mi... ruzni. Ne znam do cega je, verovatno do razlicitih nijansi plave, al bas su mi mnjeh. Jednom stavio i leteli u fijoku.
 
Imam iste Joycone i nekako su mi... ruzni. Ne znam do cega je, verovatno do razlicitih nijansi plave, al bas su mi mnjeh. Jednom stavio i leteli u fijoku.
Ja ne obraćam pažnju iskreno doduše mislim da je do ove sive boje vise da su sa crnom lepše bi izgledalo
 
Back
Top Bottom