• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Kul, ja sam malo mladji [emoji2] cim je pusten paypal pre par godina prodao sam kompletnu NES kolekciju koju sam do tada uspeo da skupim. Nikad nisam upalio osim da isprobam…
 
Stigao i N64. Kontroler kao novi, djeluje kao da nije korišten uopće. Konzola je bila malo prašnjava i gornji dio kućišta lagano izgreban pa sam ju detaljno očistio. Magic eraser čuda radi.

20230724_174247.jpg


Taman stane na kolica :D

20230724_180200.jpg
 
N64 su robusne i izdrzljive. Skoro nikada nisam video u losem stanju osim blagih ogrebotina. Cak i posle toliko godina. Bitno da ti je analog stick u dobrom stanju na kontroleru.

Btw za “kolica” si napravio jako fin koncept. Najvise mi se svidja SNES sa opremljen u full-u.
Trebace ti i neki everdrive ili klon za N64 obzirom da ne mozes lako da cupas kertridze.

Podseti me koje bese kablove za sliku koristis.
 
N64 su robusne i izdrzljive. Skoro nikada nisam video u losem stanju osim blagih ogrebotina. Cak i posle toliko godina. Bitno da ti je analog stick u dobrom stanju na kontroleru.

Btw za “kolica” si napravio jako fin koncept. Najvise mi se svidja SNES sa opremljen u full-u.
Trebace ti i neki everdrive ili klon za N64 obzirom da ne mozes lako da cupas kertridze.

Podseti me koje bese kablove za sliku koristis.

Da kontroler je stvarno u odličnom stanju, baš sam se iznenadio. Nisam imao ni što čistiti kad sam rastavio :D

Za Everdriveove ću vidjeti još, ali najvjerojatnije s vremenom nabavim, s tim da bih u tom slučaju prije nabavio Turbo ED.

Pratim i kad dođe idući restock za BlueRetro adaptere (za N64 sam se već predbilježio, još čekam za PCE). Za N64 još čekam i napajanje da stigne.

Wii je spojen preko component kabla (originalnog), Mister i PCE su spojeni RGB kablovima, a preostale konzole zasad idu preko composite signala, mada planiram nabaviti bolje kablove i za njih (RGB za SFC, MD i PS One, S-video za N64).
 
Haha [emoji2] sto si kupovao?! Da imas funkcionalan psp?! Pa interesuje me npr poredjenje sa originalnom i sa ostalima ako si imao iskustva. Tj da li ce da izdrzi duze od 2h da budem konkretan?

Treba meni. :) U nekom trenutku bih pokušao da zamenim ćeliju drugom.

Ja prvi put vidim te Ostent baterije. To je sa AE? Javi obavezno koliko drži. Ako se dobro pokaže, da uzmem par komada.

Posle 2h igranja Chains Of Olympus preko UMD-a:

20230725_151207.jpg
 
Da kontroler je stvarno u odličnom stanju, baš sam se iznenadio. Nisam imao ni što čistiti kad sam rastavio :D

Za Everdriveove ću vidjeti još, ali najvjerojatnije s vremenom nabavim, s tim da bih u tom slučaju prije nabavio Turbo ED.

Pratim i kad dođe idući restock za BlueRetro adaptere (za N64 sam se već predbilježio, još čekam za PCE). Za N64 još čekam i napajanje da stigne.

Wii je spojen preko component kabla (originalnog), Mister i PCE su spojeni RGB kablovima, a preostale konzole zasad idu preko composite signala, mada planiram nabaviti bolje kablove i za njih (RGB za SFC, MD i PS One, S-video za N64).

Ja volim to sve da bude na velikom ekranu, tako da RGB jedino dolazi u obzir posto ipak guram originalne konzole a ne emulatore… sa GBS-C to izgleda po meni odlicno.

Nista lepse nema nego kada pritisnem dugme da ukljucim Mega Drive a onaj Sega natpis ostar da se iseces.
Slikacu.
 
Back
Top Bottom