• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Kupio Civ 2 na nekom vasaru nisam imao pojma o cemu se radi svidela mi se kutija. Dodjem kuci pustim neka mapa kockice rekoh uh kakvo sranje al aj da probam jos malo da ne bude da sam uzalud kupovao. Narednih mesec dana nisam spavao sesije od 10-12 sati. Morao sam drugu da poklonim disk da se skinem s droge.
 
Mnogo lepa naslovnica za Civ 2.
Legend of Dragoon nisam igrao kad je trebalo, sad mi deluje previše zastarelo da bih probao. Povremeno bacim pogled preko YT na sve one igre iz Beosoftovog kataloga koje nisam probao i nemam pojma ni kako izgledaju, jedna od njih je LoD. Shadow Madness mi isto pada na pamet kao nešto slično.
 
Jade Coocoon me uvek najvise fascinirao u beosoft katalogu.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Ja sam Legend of Dragoon igrao samo demo, al tih 20 minuta gameplaya sam usavrsio, sigurno sipao desetak sati ukupno. Ah, mladost, ima li boljeg dokaza da je vreme novac. Nemas para pa igras sta mozes, kasnije imas para al neces igrati. Plaky.
 
E Jade Cocoon sam igrao, iznajmio na par dana iz neke naše igraoince. Posle nije dao, držao je na polici i niko je nije igrao, krelac!
Pošto sam ja tad bio svež sa Amige, mene je iz pomenutog kataloga najviše zanimalo sve što je imalo etiketu Psygnosis, Gremlin, ali i Namco, Ascii, Konami, Taito i sl... sve što mi je bilo poznato sa automata.
 
Ah, mladost, ima li boljeg dokaza da je vreme novac. Nemas para pa igras sta mozes, kasnije imas para al neces igrati. Plaky.
Blagosloveni su oni koji imaju takav posao gde mogu da balansiraju vreme i novac...
 
Back
Top Bottom