• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ne volis The Maxxx? I dalje mi je od drazih 90s stripova.


Aha, prvih 12 brojeva, ima jols nekoliko ali deru sa cenama. Najradije bih uzeo tvrdokoricene ali su cene, mama mia!

Čitao pre sigurno 20 god . Nije mi nesto ostao bas u sećanju kao dobro štivo.

Čitao sam i Batman/The Maxx koji je izasao pre par godina, al ubi me ako se sećam ičega :D
 
Moj B&O MX7000 je 28”(66cm visible) i teži 40kg bez originalnog čeličnog postolja koje je teško barem 15-ak kg.
 
Bas me interesuje iskustvo, preksinoc kad sam trazio baterije naletim na taj Ostent i delovale su mi kao “klasa” u odnosu na ostalu AliExpress konfekciju. A moram da kupim za psp dvehiljadarku bateriju…
 
Bas me interesuje iskustvo, preksinoc kad sam trazio baterije naletim na taj Ostent i delovale su mi kao “klasa” u odnosu na ostalu AliExpress konfekciju. A moram da kupim za psp dvehiljadarku bateriju…
Sta te konkretno interesuje? Koliko dugo drzi baterija? Ili neki drugi parametar? Generalno, jako malo koristim PSP pa nemam neka svakodnevna iskustva :D Ili da javim kad crkne :D :D
 
Haha [emoji2] sto si kupovao?! Da imas funkcionalan psp?! Pa interesuje me npr poredjenje sa originalnom i sa ostalima ako si imao iskustva. Tj da li ce da izdrzi duze od 2h da budem konkretan?
 
BTW Jel treba nekome naduvana original PSP-S110 baterija ili da bacam?
Treba meni. :) U nekom trenutku bih pokušao da zamenim ćeliju drugom.

Ja prvi put vidim te Ostent baterije. To je sa AE? Javi obavezno koliko drži. Ako se dobro pokaže, da uzmem par komada.
 
Strava, mogao bih i ja da uzmem. Ova stara ne drži ništa već duže vreme. Kako ide hack i to?Toliko davno sam radio da se ne sećam, ide kroz bateriju ne?
 
Haha [emoji2] da nisam to radio nekad, sad bih te pitao o cemu se radi koliko sam zaboravio i koliko suludo zvuci. Hack kroz bateriju
 
Haha [emoji2] da nisam to radio nekad, sad bih te pitao o cemu se radi koliko sam zaboravio i koliko suludo zvuci. Hack kroz bateriju
Hahaha pa sećam se Pandore, znam da je bilo nešto sa baterijom, ali ubij me ako se sećam kako i šta 😀
 
Haha [emoji2] sto si kupovao?! Da imas funkcionalan psp?! Pa interesuje me npr poredjenje sa originalnom i sa ostalima ako si imao iskustva. Tj da li ce da izdrzi duze od 2h da budem konkretan?
Kupio sam psp 3000 sa naduvanom baterijom, bezveze mi da nemam kompletiran. Igracu se jedno vece pa javljam koliko je trajala.
 
Back
Top Bottom