• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Posetio Japan ovih dana, pa uzeo par stvarcica za poklon drugima, a nešto i za sebe. Inace ako budete isli, obidjite Akihabaru, bas je lud deo grada. Prenosi taj vajb gejming, manga kulture, ima bas svega da se vidi, kupi, iskusi.

Uzeo Porka u ghibili radnjici, koja je prejaka btw, on mi omiljeni ghibli crtac, pa kao aj da uzmem nesto.

IMG_3326.jpeg

Ortaku uzeo naruta, neki kao art book i sebi ghost in the shell i Mother, kao nešto japansko za famicom da imam. Cene retro igara bas znaju da idu visoko, ali u tih par radnjica sto sam bio, ima svega, ponesite par hiljada eura ako planirate prosirivati kolekciju :D

IMG_3325.jpegIMG_3321.jpeg

Burazu uzeo neku tres figuru i drugaru random hentai 😀 Ovo cu u spoiler :D Bilo mi kul za random poklon. Inace ima dosta radnji koje su podeljene u ove sadrzaje za odrasle, posebnim spratovima i odeljcima iza zavesa.

IMG_3322.jpeg
IMG_3323.jpeg
 
Last edited:
Brate ovo do sada nisam video :D mislim nisam se ni zainteresovao niti razmišljao o tome

Još kliknuo na neku figuru i mislim ljudi fazon prskaju nečim figurice da izgleda tako, kad u uglu snimka
kurac
....

....
.....
....
.......
...
 
Moj novi quadro tv.
Uzeo ga od zeta, ima rgb scart.
Mnogo su mi tamnije boje preko rgb-a nego composite/cinc a i telemetrija mu nije neka...

nego osecaj igrati na crt-u je neopisiv. Odziv i ostrina ❤️
View attachment 10199
Odziv jebe keve na crt televizorima :)
Ja bas prmetim razliku i nikako i dalje ne mogu da se naviknem da lcd tj oled sada,uvek imam osecaj da kaskam malo kada igram nesto gde se nisani ...
 
Odziv jebe keve na crt televizorima :)
Ja bas prmetim razliku i nikako i dalje ne mogu da se naviknem da lcd tj oled sada,uvek imam osecaj da kaskam malo kada igram nesto gde se nisani ...
btw, bilo je da idem rutom upscale-a i to sam preferirao iz nekog razloga, ali sam se nesto brzo organizovao sa zetom i nisam imao vremena da se predomislim za crt. :D
bese ti imas onaj gbsc? kako te sluzi?
EDIT: @Ashitaka je zasluzan sto uzeh CRT...posle mi slao fotke sa svog pvm-a da me ubije u pojam, no dobro :D
 
Last edited:
Na crt-u bolji odziv od oleda?
Da cak sa freesink i aktihvvnih 120hz koliko moj model podrzava u tom modu sam pprobao na seriji x samo jer mi je graficka na kompu rx 570 nitro ali bez obzira pprimeti se samo tako na prvo pomeranje nisana u recimo hitmenu sam bas primetio veliku razliku u odzivu :)
Skok u platformingu u 2d igrama ili recimo sonik igre su mi toliko neigrive na lcd,oled televizoru da sam sonik maniu presao na crtu D
skroz hardkor :)
btw, bilo je da idem rutom upscale-a i to sam preferirao iz nekog razloga, ali sam se nesto brzo organizovao sa zetom i nisam imao vremena da se predomislim za crt. :D
bese ti imas onaj gbsc? kako te sluzi?
EDIT: @Ashitaka je zasluzan sto uzeh CRT...posle mi slao fotke sa svog pvm-a da me ubije u pojam, no dobro :D
Radi fino posao gbs,c ali prvenstveno mi sluzi za ps2 i obican wii sam bocnuo na njega ali nekako nije to to...Mislim slika se moze nastelovati da bude cak i bolja od crta ali ipak postoji neka minimalna kolicina laga koja mi je recimo smetala u par situacija u devil maj cry 3 kada sam se borio prvi put sa virgilom bas sam radio poredjenje i na crtu je izgledalo kao da imam rolere na danteu naspram papuca na oledu recimo plus gbs,c....
Odma sam ga presao iz prve tako da verujem da je ipak bolje na crtu za ps2 verziju igre :)
Mada se najvise oseti na 2d igrama 8 i 16 bit.
 
Dobro, pre 10 godina
Pa i ne bas,ipak mislim da je wahad u pravu...2003 je moj cale platio 30000din nov sony trinitron 70 cm dijagonalu i to na administrativnu zabranu preko pika na 2 god
Mada su sada crt ovi skuplji nego pre 100 god jer ih em nema em sve sto je retko,rare,retro i ostale kletve na kupujem prodajem su zacenjene kao golf 2000god za 1500e otprilike...
 
Ja sam pre 10 godina prodao i to dva crt-a po 20e, zato što nije moglo da se proda za više, a da to nisam uspeo, bacio bih ih... Dakle nije bilo pre 20, tad sam ga kupio, ali jeste bilo pre 10.
Takođe mislim da i danas imaju da se nađu za 20e.
 
Ja sam pre 10 godina prodao i to dva crt-a po 20e, zato što nije moglo da se proda za više, a da to nisam uspeo, bacio bih ih... Dakle nije bilo pre 20, tad sam ga kupio, ali jeste bilo pre 10.
Takođe mislim da i danas imaju da se nađu za 20e.
Pa vidi neki quadro,vox,daewu itd mogu da se nadju za smesne pare 50''crt ali sony,sharp,telefunken,panasonik i filips ispod 50e nisam nasao nista a da vredi.
verujem da ce crt tv za 20 god biti kao kaseta za kasetofon ili mini liniju ali ce im cena biti drasticno veca u to nema sumnje.
Ja sam nabavio sharp tv idealan za retro konzole doduse manjih dimenzija ali za 2d mega drive2,snes,nes i ps1 ni ne treba bolje :)
plus slika ubija jer je tih godina sharp radio panele cak i soniju ako se dobro secam i jos nekim firmama u japanu mozda panasoniku ili tako nesto,znam da su i sa filipsom saradjivali.IMG_20230322_202718_600.jpgIMG_20230416_102106_338.jpg
 
Back
Top Bottom