• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Powkiddy X55 onda.
Savetovao mi je to Apex na diskordu, ali u to vreme nisam trazhio takav handheld. No, imatju ga na umu, hvala.

Da se vratim na topic:
Dobio sam od mame na poklon:

photo_2023-07-16_22-42-17.jpg

photo_2023-07-16_22-42-21.jpg

Degustirao sinotj, definitivno ima poseban shmek. Odlichno mirishe, a ukus je iznad svega shto sam do sada probao (nishta skuplje od Chivasa i Jacka :D). Bash me prijatno iznenadilo. Fino pecka, a ukus ostaje dugo u ustima i veoma je prijatan, iako u pochetku neobichan.
 
Savetovao mi je to Apex na diskordu, ali u to vreme nisam trazhio takav handheld. No, imatju ga na umu, hvala.

Da se vratim na topic:
Dobio sam od mame na poklon:

View attachment 10122

View attachment 10123

Degustirao sinotj, definitivno ima poseban shmek. Odlichno mirishe, a ukus je iznad svega shto sam do sada probao (nishta skuplje od Chivasa i Jacka :D). Bash me prijatno iznenadilo. Fino pecka, a ukus ostaje dugo u ustima i veoma je prijatan, iako u pochetku neobichan.
Otvorila se keva a? 100€ boca
 
Ako jos uvek radi "server" mogli smo da se organizujemo da uzmemo da se pika tetris malo.
 
Planiras ovaj da koristis kao repeater ili linkujes kablom? Javi brzine ako te ne mrzi da izmeris i udaljenost od glavnog rutera (u zidovima i spratovima).
 
Planiras ovaj da koristis kao repeater ili linkujes kablom? Javi brzine ako te ne mrzi da izmeris i udaljenost od glavnog rutera (u zidovima i spratovima).
Koristim ga trenutno kao AiMesh sa glavnim ruterom(spojeni su wireless)2 zida su udaljeni i skoro na kraju sobe se nalazi AX58.ne znam tacno brzine probacu kasnije pa cu dopuniti post ali mislim da su 50% sporije nego glavni ruter

koga zanima evo link sa specifikacijama https://www.asus.com/networking-iot-servers/range-extenders/all-series/rp-ax58/techspec/

brzine su iz nekog razloga katastrofa spore 60mbps mozda ja nisam nesto dobro namestio ili mu smetaju prepreke
 
Last edited:
Nije mi baš bilo neophodno, pogotovo 2TB, ali greota ne uzeti koliko su pale cene

IMG_20230721_141428.jpg
 
Vele ljudi "dobar, dobar mish!"; hteo sam X varijantu, greskom mi dali ovaj Classic, odlucio da ga zadrzim.

IMG_20230722_000757.jpg

Prezadovoljan sam sa G305, komforan i pouzdan; ali ustupio sam ga zeni da igra The Wandering Village. Obzirom da se njene sesije nekada mere danima, morala se uzeti alternativa.
 
Back
Top Bottom