• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

A dobro, nije par sati ali uvek zaboravim kako funkcionise jer nije bas intuitivno.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
nije kad vec znas sta radis, ali ne pricam samo za obicne opcije, vec u OSD-u da nazoves sve kako zelis, stavih u grupu koju zelis, da svaku grupu obojis u odredjenu boju itd, ta neka fina, zajebana/rogobatna podesavanja...
 
Mozda samo koristim premalo opcija iako obavezno menjam nazive i rasporedjujem u grupe 15ak min ali opet, lako se zaboravi dok ne zatreba :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
I ja sam furao istu od 2015 do pre mesec-dva na main kompu, na bar tri razlicita ssd-a dok je nije ubio amd chipset driver update. Ok, nije je ubio ali random bsod na par dana je bio dovoljan :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
nije kad vec znas sta radis, ali ne pricam samo za obicne opcije, vec u OSD-u da nazoves sve kako zelis, stavih u grupu koju zelis, da svaku grupu obojis u odredjenu boju itd, ta neka fina, zajebana/rogobatna podesavanja...

Ili snimis taj RivaTuner preset i vise nikada se ne zajebavas sa time. ;)
 
Ma samo clone i to je to.

Skoro sam baš taj SSD kupio, bila fina neka cena. Windows mi je iz 2018 i lagano je prošao clone. Nema sile koja bi me naterala da radim clean install, pogotovo kada nema razloga za tako nečim.
 
Instalacija traje par minuta, ali instaliranje gomile programa (što krekovanih što clean) ne traje baš par minuta,
a nije baš svež ima sigurno bar 4-5 godina...u suštini bi hteo clean ali me mrzi da instaliram posle sve programe. :LOL:
 
Ja instaliram svezh OS samo kada kupujem nov hardver, ali izgleda nisam bash napredan korisnik jer ne instaliram mnogo softvera. Ne instaliram ni mnogo piratskog softvera.
 
Ja furam istu instalaciju OSa od 2017. Ne vidim poentu clean install, valjda umeš pobrisati šta ti ne treba.
Pricamo kad win prestane da radi... moj se drzi od win 11 sto sam instalirao kad je izasao...
Ili snimis taj RivaTuner preset i vise nikada se ne zajebavas sa time. ;)
Snimis Riva preset za podesavanja u Afterburneru?
Ajde daj mi postupak kako se to snima i ucitiva posle.
 
Aaa, u startu si napravio "gresku" podesavajuci osd u samom Afterburneru umesto u RivaTuneru?
Ne znam onda, ali verovatno ima neka opcija. U najgorem slucaju prekopiras neki folder iz Program filesa.

U RivaTuneru je to lagano: Setup > Plugins > Overlay Editor > Layouts > Save As
Ucitavanje isto tako, samo ides na Load da odaberes fajl (layout preset).

reze76.png
 
Last edited:
Meni uzivancija otkako se preslo sa hardova na SSD-ove. Cista instalacija bukvalno max 15min za Windows i 1-3 sata za programe.

Realno najcesce ispod dva sata ukupno za sve. (y)
 
Moze, a RivaTuner vuce ta ocitavanja i iz Afterburnera.

Probaj sledeci put da ne diras nista u Afterburneru, nego krenes odmah u Overlay Editoru (u RivaTuneru) da sredjujes kako ti odgovara. I posle si miran - samo snimis overlay fajl.
(imas i par primera koje mozes da ucitas pa editujes)
 
Vec sam sacuvao ovaj preset sto vec imam napravljen i koji mi se svidja, ali cu nekad kad budem menjao, probati sta nudi taj editor.
 
Back
Top Bottom