• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ovo stiglo danas, sada cu da se petljam oko povezivanja :D

AJFCJaXjtBolXIqcm-0kNJuQAdTHvEfliHWzzD5Ekm6Re47_-W8tD5zaAuk-kN-74gD-FanIAm9Lcf1d8ROlvOj7HWzNSZaFAEMOkLje_nqR6HGK5twdHqfSmhop7TJZwMqerlr6B_lii50D6PbwtXRTUquhJKiVPUnKGgoV-CPA8q9VOqXKJM_4RhZdCc3LZC7gbA_sY_7Y4QGCD_aiUapNNuXwkfC0vlJJRiAD_fTtrB9MBaG8WeXJuoDe6BBBeloZn6MLltFcppVMpJdiajMNh4XLC08-j6Sx07jaW92yhNL3R_bjKkEQKxxABrSQocQq79-wn6oFV8hV2IqnVbtY5c0J2c12hzQ-rCUbWJPNvB5TYF0mUYfuEhM3Zex_BDW9D_JA0HErCILCNEZBOu57UVwc48EhDSa3XL6sBCzi2kwLGWNfHYpdco0EaM5zAu6JQpXbUBsDHPQ0m17OZOs6H17VfIiSSyVxl7KVltcEjTobMLsqur5g8TSIoKE1PQ0HDNMRiYcFRCa2nKSuENtet3xwiDyfgLB_-RuQjbITh9lWJTagd3HjOj2t0v8OkExK5uk1Q9Huhsphy3GbuXsUnhITNwJlk6JuKJhEeF6f1wJaeHBDqh_T3_1s7u8VwA69jbemET3AY3slN5SfofE2KSAbcu8dBCW5j2snH-PROoe7uaC25gHkazxXGnjGm5bp58EfM671z60XHClX4z-svkBo8StrlNCUI6eBsY4WplaXmqZsTvY5d8RFREcjUoA_c5iYS8ZAbboudw1ztKdBLppn2AtuZAcAYZ1HnMRFWTLidL6m9BNjpr9_g8U8dhb2EHZ83YPPUsFADBHzCplGDyoO3P3zDLnjiYh23XnBks0SzkLSFt8dN3iCFUcH_EPAA0Qyq0qS3Xa_6M4w7BD_JI-ANw=w1729-h1297-s-no
1688505763827.png

Evo ga i moj od pre par nedelja, malo manje Recent al zato kupljen u Blatu!
 
Last edited:
Kloniraj ako je iole svez

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Sad sam u dilemi da li da kopiram postojeći Windows ili da se cimam sa clean instalacijom..
Zbog takvih dilema, ja odbijam da uzmem novi SSD vec par godina :)
Koliko si platio?
Pukni clean, ionako traje samo par minuta.
Tako je, par minuta, i onda par nedelja za instalaciju svih drajvera, programa i podesavanja svih programa u sitna crevca...
 
Tako je, par minuta, i onda par nedelja za instalaciju svih drajvera, programa i podesavanja svih programa u sitna crevca...
Kakva crna podeshavanja koja traju danima? Ninite je tu da instalirash manje-vishe sve programe. Drajvere reshish za pola sata-sat i to je to.
Kapiram da ne instalirash nekakav Arch ili slichno pa da su potrebni dani i nedelje za podeshavanja u sitna crevca.
 
Meni potrebno bukvalno par punih dana, da instaliram i podesim sve sto koristim... samo za Photoshop koliko imam podesavanja i akcija, kao i za program za video montazu... za PS bar mogu akcije da se sacuvaju i workspace, ali sve je to jedna velika zajebancija...
Bukvalno sam u iskusenju da napravim ghost za trenutni sistem, iako je vec dobrano dugo u upotrebi...
 
Meni potrebno bukvalno par punih dana, da instaliram i podesim sve sto koristim... samo za Photoshop koliko imam podesavanja i akcija, kao i za program za video montazu... za PS bar mogu akcije da se sacuvaju i workspace, ali sve je to jedna velika zajebancija...
Bukvalno sam u iskusenju da napravim ghost za trenutni sistem, iako je vec dobrano dugo u upotrebi...
Eh, ne koristim Photoshop pa ne znam, ali kapiram da postoje nachini da se olaksha taj proces. Kapiram da je okej i to shto si spomenuo, napravish nekakav image/snapshot ili kako se vetj zove to nakon shto si instalirao svezh Win i podesio sve. To odradish samo jednom i kapiram da ne bi trebalo biti problema u budutjnosti.
 
Naravno da postoji.

Sacuvas AppData/Local/Adobe folder i podesavannja i resen problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
napravish nekakav image/snapshot ili kako se vetj zove to nakon shto si instalirao svezh Win i podesio sve. To odradish samo jednom i kapiram da ne bi trebalo biti problema u budutjnosti.
praktikovao sam to, ali cim promenis sistem, maticnu ili neki hardver koji se znacajno razlikuje od onoga sto si imao, recimo sa amd-a na nvidiu, vise ti taj image nista ne vredi, takodje izadje novi windows, opet ti nista ne vredi, te nije once and forget, vec obzirom na sve to, prakticno je i beskoristan reko bi ja, ali da, mislim da na kraju krajeva nije toliko strasno ni napraviti image, vec koriscenog win-a, ako vec nema nekih trenutnih problema, pa da i potraje godinu dana, dovoljno, posle ga samo ponovo ucitas i tako u krug...
 
Slazem se sa Krejzijem, mesecima kasnije vucem neke repove koje zaboravis na reinstalaciji. Osd afterburnera, default audio pot playera, tako neke sitnice.

Ninite i nije neko resenje. Odlican mi je za posao ali nikako za mene licno. Instalira 32-bit irfanview npr.

Imidz moze da radi posao ali ako prodje dosta vremena od originala, idu tu sati apdejta. Probajte da apdejtujete neki 1903 win 10 na 22h2 pa da vidite sta je gledanje kako se farba susi.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom