• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Jel taj jeftin ključ radi za samo jednu instalaciju ili može koliko hoćeš, kako se beše zove, retail?
Mislim da su to OEM kljuchevi, shto znachi da se vezuju za jednu mashinu. Ne verujem da je ogranicheno na samo jednu instalaciju na toj mashini.
 
Jel taj jeftin ključ radi za samo jednu instalaciju ili može koliko hoćeš, kako se beše zove, retail?
Veže se za matičnu pri prvoj aktivaciji i onda možeš koliko hoćeš puta (re)instalirati na toj mašini.
 
Većina ključeva se sada vezuje za nalog, kao i igre. Aktiviraš jednom veže ti se za nalog, prilikom sledeće instalacije i logina sa tvojim nalogom, ja koristim outlook jbg, ti se windows sam aktivira. Bolje rečeno, prilikom prvog startupa.

Tako rade i ti ključevi od 7-8€. Dva sam bio uzeo i svaki šaltao između dva laptopa bez problema

Ja nisam naleteo na OEM ključeve ili ih nisam uzeo, mada mislim da je pre razlika bila euro dva između OEM i Retail
 
Danak secure boot neiskustvu. Ako neko cesto butuje sa flesa, topla preporuka za yumi. Mozete da imate 100 isoa na istom flesu, za svaku priliku.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
Meni secure boot uvek iskljucen zbog Linuxa.
Igrao Fifu23 online sa ortakom (win+gamepass) , kad ono EA anticheat mi trazi da ukljucim secure boot?
Igrao par dana i mars bre!

Windows iso iskljucivo sam pravim preko NTlite-a i skidam m$ bloatware i telemetrijska sranja.
Mada opet, nema sanse da poskidas sve. :LOL:
 
Ako preskočiš login na početku vezaće se za ID matične.

Da kapiram, ja po navici se uvek loginujem, email i ostala sranja da mi se uvek syncuju. Možda i zbog toga nikada nisam imao problem, ko će ga znati.

Znam da ovaj Windows koristim jedno 6-7 god isgurno
 
Ja nemam Office na kompu, kao ljakse sa Notepad se bakcem kad treba nesto da ispisem i odstampam XD
A ne gubi mi se vreme sa krekovanim licencama i jos virus da popijem
 

Gde ima, sibni Pm

i ja bih voleo ofis da imam, smara me KMS više
 
mrzelo me da gledam u emailu, ali da, odatle sam ja uzimao win 10 ključeve.
 
Ne mogu da tvrdim, nisam koristio ta online resenja.

Samo Libre Office lokalno.
 

Gde ima, sibni Pm


Odatle isto uzeo Office 2021 za 2.5e koji se aktivira preko telefona, ali iskreno da sam znao da će biti takvo smaranje za 2.5e više bi uzeo sa klasičnim key-om..
 
Back
Top Bottom