• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

konkretno chodi jedino mirka i slavka ako je skupljao...
Gresis druze Radovane. Skupljao sam slicice Panini albuma France '98. Skoro celog sam ga izlepio, bese preko 500 slicke, i jos 2x duplikata. Kapiram da bih se i sada pozabavio time. Mozda pred narednu svetsku fudbalsku smotru.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Samo kad nije zeleno iz Lidl-a....:sick:
Uh mleko sam im dva puta vratio(doduse cokoladno) ali zanimljivo je da datum nije prekucan ni istekao rok nego ga kanda ne skladiste na dobrom mestu,sefica mi je rekla da imaju problem vec dugo zbog kolicine robe koja im se isporucuje.
Kakve su joj performanse u Performance modu? Jesi li razmišljao možda da undervoltuješ?
Ovakve :)
IMG_20230618_133506_894.jpg
 
Gresis druze Radovane. Skupljao sam slicice Panini albuma France '98. Skoro celog sam ga izlepio, bese preko 500 slicke, i jos 2x duplikata. Kapiram da bih se i sada pozabavio time. Mozda pred narednu svetsku fudbalsku smotru.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока

ispravi me ako gresim, kao vlasnik sezonske karte i redovni dobrotvor sportskog drustva crvena zvezda, nisi mogao skupljati slicice partizana, osim ukoliko su eventualno u pitanju poznati nam strip heroji u sluzbi druga tita?

1688414510390.png
 
ispravi me ako gresim, kao vlasnik sezonske karte i redovni dobrotvor sportskog drustva crvena zvezda, nisi mogao skupljati slicice partizana, osim ukoliko su eventualno u pitanju poznati nam strip heroji u sluzbi druga tita?

View attachment 9939

a da, tu se slazem u potpunosti :D
 
Back
Top Bottom