• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Jedini deo koji nisam igrao. Kapiram da tju morati ispraviti to kad-tad.


Meni je setting odlichno legao. Inache nisam ljubitelj igara u snegu, ali Frostpunk je izuzetak. Faith ili Order? :)
E, pa logicno prvo sam furao order, jer zasto ne bi. Ali posle u custom kampanjama lepo oni to sve zamiksaju, pa te teraju da igras na nacine na kojima inace ne bi, i mogu ti reci da je faith super. Tako da ono, igram ono sto mi kampanja nametne, a kad mogu da biram onda naginjem ka Order. Postoji jedna kampanja gde mozes i jedno i drugo, i tu je bas do jaja, biras najbolje. A u DLC-u neke kampanje imaju neke skroz svoje nove knjige. Bas umeju da zabibere supu, svaka im cast.

A inace, igre na snegu bas volim, to mi je nekako vrhunac survivala :). The Long Dark, Frostpunk, The Pale Beyond, sve ekstra igre.
 
Na launchu su isto kao i PS5, ali mnogo brze im padne cena. Ovo je sve bilo izmedju 500 i 1500 din.
Ja bi samo diskove kupovao,ono reda radi.
Ako naletis na Dragon Quest Disk igre obe 11 i Builders 2 uzmi mi pa cu ih pokupiti na leto
 
Našao na najlonu neku tošibu ima i 3D
Mada ja nisam neki ljubitelj 3D televizora a i svakako nemam naočare...

40 inča je model


Postolje je puknuto bilo neko plaatično pa sam uzeo od nekog tipa za 300dindži mislim od 55" samsung curved samo sam ga išmirglo i ofarbao [emoji847]
Perfektno ide uz ovaj tv, sreća je što se šrafi na istim mestima u vertikali ali u horizontali su šrafovi tj vođice na nosaču neupotrebljive pa sam morao modifikovati malo zadnju stranu i nosač ali fino izgleda.
Nosač i ostatak slika od televizora
Nije loše za 50e nije hteo više da spusti jbg tražio je 120 jedva sam mu rebnuo cenu na 50E samo mi žao što nemam 3D naočare inače ps3 odma prepozna da je tv 3D [emoji847]
Još jedan speed link konteoler sa xinpuntom za 300dindži ispravan u fulu [emoji846]
d941d120016c0c16261d3ee7096895aa.jpg
f3c96d4f3aeeae00287abeddaa5e5063.jpg
d3a908ab382f3216058a55f78548f08c.jpg
1b30378af7e906c7dbbe6be40b239678.jpg
daf793fea264c97a931b875f27179c8f.jpg


Poslato sa COL-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja ludim od 80s synth zvuka sto proizvodi fm2 :D
Dobio sam prosle godine volca sample, mnogo lepa stvar ali hteo sam i nesto sto je zapravo "instrument" tako da sam (jedva) nabavio ovo, drugar dovukao iz EU :P
 
Malo Diablo geta, dugo ga nije bilo :D
Bolje izgleda uzivo, nego sto je na klipovima i slikama. Doduse fejlovali su sa ovom lavom i krila su mogla mozda nekako biti bolja, ako pricamo o samoj izradi i izgledu. Sem toga je top, detalji i kvalitet.
Sto se tice figure i izbora poze i teme, to je definitivno moglo biti bolje. Llilith definitivno bolje ispala, a manje je kostala.

DSCF9966.jpg DSCF9973.jpg DSCF9975.jpg

DSCF9980.jpg DSCF9983.jpg DSCF9986.jpg


IMG_0694.jpg
 
Back
Top Bottom