• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Oooo, grats na zvuchnicima, a i na ... risiveru? :D
Napishi utiske kada mogao.
 
9oqh7ZM.jpg


sm2VeNv.jpg


jJwCljN.jpg
 
Chestitke Necro! Skoro sam po prvi put igrao Astro's Playroom i nenormalno sam nalozhen na gamepad, uzeo bih konzolu samo da vrtim Astroa u nedogled.
Nisam probao igru tako da ne znam da li se zezaš ili misliš ozbiljno :)

Imam ps4 slim koji je jailbreakovan i htio sam da uzmem još jedan zbog Tekkena pored ostalog. Fan sam Soulsborne igara i na PS4 sam imao Bloodborne. Cijena PS5 je pala pa sam umjesto još jednog PS4 odlučio da uzmem PS5. Tu Bloodborne bolje radi nego na PS4 slim a ima i Demon Souls remake. U potrazi sam za disk verzijom koja ima povoljnu cijenu samo nemam ideju gdje da tražim :) Pored toga igre kao što su Ghost of Tushima i Horizon Forbidden West bolje rade nego na PS4 slim.
 
Nisam probao igru tako da ne znam da li se zezaš ili misliš ozbiljno :)

Imam ps4 slim koji je jailbreakovan i htio sam da uzmem još jedan zbog Tekkena pored ostalog. Fan sam Soulsborne igara i na PS4 sam imao Bloodborne. Cijena PS5 je pala pa sam umjesto još jednog PS4 odlučio da uzmem PS5. Tu Bloodborne bolje radi nego na PS4 slim a ima i Demon Souls remake. U potrazi sam za disk verzijom koja ima povoljnu cijenu samo nemam ideju gdje da tražim :) Pored toga igre kao što su Ghost of Tushima i Horizon Forbidden West bolje rade nego na PS4 slim.
Si bacio pogled na KP? Ja sam svoj uzeo na startu za nekih 3 soma, kontam da ih sad ima i za manje.

Evo malo da bacim hejt na astro, kontam jedini sam, ali meni je to bas smor “igra” bila. Kao neki los super Mario da igraš, plus gimmick oko kontrolera mi nije bio wow toliko. :/
 
Back
Top Bottom