• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

@Xelios26 genijacu moj .Ti si covek koji je isao ispred vremena i od koga sam mnogo naucio. U uslovima u kojima smo mi obitavali i rasli ti prvi presnimvao VHS kasete i dolazio do VIVA sadrzaja posredstvom satelitske antene. Gledao sam te kako igras Mega Drive upijao svaki tvoj potez. Covek umetnik i moj idol. <3
 
@Xelios26 genijacu moj .Ti si covek koji je isao ispred vremena i od koga sam mnogo naucio. U uslovima u kojima smo mi obitavali i rasli ti prvi presnimvao VHS kasete i dolazio do VIVA sadrzaja posredstvom satelitske antene. Gledao sam te kako igras Mega Drive upijao svaki tvoj potez. Covek umetnik i moj idol. <3
izlivi neznosti i reminiscencije pijanog coveka.
samo nek je veselo 😘
 
20230425-123127.jpg
 
Retro kolica v1 🤓
Dodat ću s vremenom još jednu policu i barem još Mega Drive, N64 i Wii. Doći će još i veći eksterni zvučnici.
Sa strane sam improvizirao ove ploče s rupama za okačiti razne stvari, trenutno sam stavio neke igre i famigun čisto za probu.
Stavit ću i dulji produžni i tako još neke sitnice. Možda i scart switch za ove konzole koje imaju nativno RGB. Al kažem, ovo je v1, ima vremena 😄

20230426_204355.jpg
20230426_204355.jpg

20230426_204510.jpg
20230426_204605.jpg
 
Lol sad tek vidim da sam greškom stavio istu sliku dvaput.
Druga fotka je trebala biti iz drugog kuta. Oh well 😄
 
Back
Top Bottom