• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Поклони од @Yonai се нису задржали само на часописима. Овде гледате легендарне FamicLone конзоле RAMBO (мислим да је то), који је у ствари копија старог Atari-ja и боксирани Dendy, пардон ДЕНДИ!
IMG_20230307_144943.jpg

@ljubomir Види жутаћа Љубо, види и'! Јал' ти се свиђају, а, а? Е, и мени! 😂
IMG_20230307_145102.jpg

И за крај ове туре представљања један прави раритет у данашње вријеме, бежични контролери за PS1.
IMG_20230307_145422.jpg

Yonai-јева широкогрудост се није овде зауставила, представим остатак убрзо.
 
Поклони од @Yonai се нису задржали само на часописима. Овде гледате легендарне FamicLone конзоле RAMBO (мислим да је то), који је у ствари копија старог Atari-ja и боксирани Dendy, пардон ДЕНДИ!
View attachment 8410

@ljubomir Види жутаћа Љубо, види и'! Јал' ти се свиђају, а, а? Е, и мени! 😂
View attachment 8411

И за крај ове туре представљања један прави раритет у данашње вријеме, бежични контролери за PS1.
View attachment 8412

Yonai-јева широкогрудост се није овде зауставила, представим остатак убрзо.

Nadam se da ćeš uživati u ovim stvarima barem deo onoga koliko sam ja tokom godina uživao... Želim ti svako dobro i da te sve ovo služi još dugo, dugo 🎁 🙂
 
Поклони од @Yonai се нису задржали само на часописима. Овде гледате легендарне FamicLone конзоле RAMBO (мислим да је то), који је у ствари копија старог Atari-ja и боксирани Dendy, пардон ДЕНДИ!
View attachment 8410

@ljubomir Види жутаћа Љубо, види и'! Јал' ти се свиђају, а, а? Е, и мени! 😂
View attachment 8411

И за крај ове туре представљања један прави раритет у данашње вријеме, бежични контролери за PS1.
View attachment 8412

Yonai-јева широкогрудост се није овде зауставила, представим остатак убрзо.
Svidja mi se tvoj tepih!
 
Na n64 nece raditi ako je stvarno rgb. Odlicni rezultati svakako.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
Ah da zaboravih da mora mod za n64. Al dobro svakako je i nemam niti me toliko interesuje xd
 
Gledaj n64 opcije ovako:
Obican shitty av je 30%
S-video je 90%
Rgb je 100%

S-video kabl, custom dobar, je bio fazon 11£ i mislim da je odlican izbor. Ja uglavnom s-video i koristim iako imam rgb konzolu. Ako te zanima iskopacu link ali je nesto fazon retro cables uk recimo :D

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 
Gledaj n64 opcije ovako:
Obican shitty av je 30%
S-video je 90%
Rgb je 100%

S-video kabl, custom dobar, je bio fazon 11£ i mislim da je odlican izbor. Ja uglavnom s-video i koristim iako imam rgb konzolu. Ako te zanima iskopacu link ali je nesto fazon retro cables uk recimo :D

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
Imam svideo kabl za snes. Ali zar za to ne treba ntsc N64?
 
Može S-Video i na PAL konzolu al' valjda treba drugačiji kabl. Sve u svemu jedna od najgorih konzola što se tiče video izlaza.
 
Imam svideo kabl za snes. Ali zar za to ne treba ntsc N64?
Ako te usere sve ce raditi sa tim. Realno nece verovatno. Kupis n64 svideo kabl, a i onda je lutrija, je radi svaki.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 
Pa taj s video kabl moze i kod nas da naruci ali je malo poboljsanje za n64 u odnosu na sve cimanje oko narucivanja i cekanja...
 
N64 slika mora biti mitnjikava, bez blura nije to to....imo
 
Back
Top Bottom