• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Нађох један квалитетан мулти-адаптер, са доста излаза и промјенљивим волтажама и промјенљивом фазом-нулом, спољњи-унутрашњи контакт. Није онај пијачарски, него када га узмеш у руке одмах знаш да је квалитет, тежак је и врхунске израде, електроничар један ми га је продао.
Ово ме подсјети обавезно на први GameBoy који смо играли као клинци, мучили се непуњивим батеријама док комшија није набавио овакав адаптер, онда је летјело све. Њему, лол.
IMG_20230310_110511.jpg
IMG_20230310_110527.jpg
 
Нађох један квалитетан мулти-адаптер, са доста излаза и промјенљивим волтажама и промјенљивом фазом-нулом, спољњи-унутрашњи контакт. Није онај пијачарски, него када га узмеш у руке одмах знаш да је квалитет, тежак је и врхунске израде, електроничар један ми га је продао.
Ово ме подсјети обавезно на први GameBoy који смо играли као клинци, мучили се непуњивим батеријама док комшија није набавио овакав адаптер, онда је летјело све. Њему, лол.
View attachment 8461
View attachment 8462
Vidi se da je original! 🤣
 
Vidi se da je original! 🤣
Можда сам наиван али мислим да је то име компаније. Стварно одаје добар утисак, тежина, израда, нема мириса лоше пластике.
 
Gledam uvek da ne spemujem previse ili da skupim sto vise u jedan post, ali nisam mogao da se strpim.


PYY35Kz.jpg
 
ne znam koji mi je drazi naslov sa slike, ali ipak malo srce vise vuce u donju levu stranu, BG SW, fantasticna kupovina
 
Nista spec, mozda nije skrto za danasnje standarde, ali za taj period i jeste. BG Exp i ID imaju vise sadrzaja (mape, mini guide, itd.)

wu7BlVi.jpg
Gde si našao ovakvo blago? Kad sam video Soul Reaver u prethodnom postu odma' sam dobio flashbackove...
 
Narucio sam nekoliko stvari za GBC/GBA i svima kaze da su stigle u zemlju ali za sve imam DHL Commerce tracking koji prestaje u trenutku kad dodju do zemlje i nemam nikakav last mile tracking tako da ne mogu da pratim status posiljki :(
Na lens za GBC sto sam narucio sa alija pre pola godine ocigledno mogu da zaboravim :p
Moram izgleda sledeci put ranije da pocnem da kukam, malopre je bio postar. Shell i ekran naruceni od funnyplayinga sa ebay, isli preko DHL Commerce i iz nekog razloga nista nisam morao ni da potpisujem ni da placam postaru sto mi se bukvalno prvi put desava. Jedino su mogli ekran bar u neku kutiju da stave, zamotali ga u bubble wrap (vise od ovoga na slici :D) nadam se da mu nije nista; eto mi ga projekat za vikend :)

*edit* ej izgleda sam zaboravio da kacim lemilicu sto sam uzeo pre par nedelja, TS101, neverovatno sam zadovoljan, svetlosnim godinama ispred "obicne" kineske lemilice koju sam do sada koristio.

1678457349065.jpg
1678457811979.jpg
 
Last edited:
Ebay. Uzimam ih od nekog Britanca kada mu naleti visak. Kupio sam u vise navrata nesto od njega. Nudio mi je cak da mi nabavi sve sto me interesuje, pa da donese u koferu do Srbije. :D
Koliko bude postarina? Ja sam u par navrata pokusavao od njih nesto da narucim ili nece da salju ili ne zna koliko ce biti postarina bla bla... xd
 
Moram izgleda sledeci put ranije da pocnem da kukam, malopre je bio postar. Shell i ekran naruceni od funnyplayinga sa ebay, isli preko DHL Commerce i iz nekog razloga nista nisam morao ni da potpisujem ni da placam postaru sto mi se bukvalno prvi put desava. Jedino su mogli ekran bar u neku kutiju da stave, zamotali ga u bubble wrap (vise od ovoga na slici :D) nadam se da mu nije nista; eto mi ga projekat za vikend :)

View attachment 8464
Staro pravilo... Moras zakukati! 🤣
 
Koliko bude postarina? Ja sam u par navrata pokusavao od njih nesto da narucim ili nece da salju ili ne zna koliko ce biti postarina bla bla... xd
Za 2-3 igre ispadne malo manje od 2k. Pojedinacno se nekada ne isplati. A to je generalno problem sa Ebay UK, naci nekoga ko hoce da salje worldwide. Vecinom salju samo lokalno ili eventualno i u EU. Ako nema shipping price, ni ne trudim se da ulazim u pricu, jer ce te u vecini slucajeva iskulirati.
 
Imao sam bas tesko smece od monitora; upravo sam presao na Alienware 34" 1440p QD OLED

1678566077521.png1678566104192.png
1678566154218.png
1678566197053.png

Za sada mi deluje super sto se tice velicine i aspect ratio (dosta veci nego sto izgleda na slikama); slika je kao sto biste i ocekivali od OLED panela; deluje mi ne losija od LG CX (samo sa tim i mogu da uporedim); mozda i bolje? cekamo Maxa da uzme slican panel, on je osetljiviji od mene - meni je ekstra i jedan i drugi
 
Back
Top Bottom