• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ja sam sebi ostavio jedan NTSC (NS1xxx) N64 za RGB mod (koji ću nekad uraditi 😄) i jedan smoke black PAL. Da li bi uopšte bila neka primetna razlika između S-videa i RGB-a na CRT-u (imam B&O MX7000)? :unsure:
 
@darkado ne pricam o pvm monitorima...jbg najveci broj ljudi ih koristi na tv-ima...imam i ja citav niz monitora i tv-a ali kad saberem ipak sam igrao najvise na obicnom tv-u sa komponentnim kablom...razumem i tebe kao fana n64 da volis da bude top slika za omiljeni sistem😉
 
. Narucio kabl u prosli ponedeljak danas stigao xd
A ja evo čekam neke stvari da mi dostave iz lokalne pošte od polovine decembra. Počinjem da mislim da bacaju moje pakete. I sto je najgore, neće da mi refundiraju pare, jer se paket izgubio u Nišu, makar po tracking number tako da ostajem i bez para i bez paketa.

Ima li nekog sa boljom karmom od mene, da je raspoložen da AliExpress pakete poručujem na njegovu adresu, pa da mi ih prosledi ponekad? 😸
 
Izvinjavam se za kvalitet fotki. Ovde je očajno svetlo. Nažalost nisam uspeo da ugrabim i Loop Hero enciklopediju i Death's Door art book. Izgledaju fenomenalno, ali poštarina sa njima je imbecilno visoka. Napokon je stigao i CY_BORG, od Mork Borg dizajnera. RPG sigurno neću igrati. Uzeo sam zbog forme, dizajna i prezentacije. Mogu kasnije da dodam bolje i detaljnije fotke, ako je neko zainteresovan.

0d85UvP.jpg

w0suCWD.jpg
 
Нема краја поклонима од брата @Yonai , овде је један PS3 који је управо рестауриран и модован новим софтвером и хард диском. Уђох и ја у HD еру, сада ће брат HD да га спусти на 144p. 🤣
Играће се много ова конзола, већ се почело, хехе.
IMG_20230308_145427.jpg
 
Нема краја поклонима од брата @Yonai , овде је један PS3 који је управо рестауриран и модован новим софтвером и хард диском. Уђох и ја у HD еру, сада ће брат HD да га спусти на 144p. 🤣
Играће се много ова конзола, већ се почело, хехе.
View attachment 8442


ako je 21xx ili 25xx i ako su dobre temperature vidi oc cfw, kod mene raddi sve perfektno a fps razlika je sasvim solidna.
 
Verovatno ne bi bilo problema ni na njemu ali ono radis na svoju odgovornost. vise ljudi je reklo da nema razlike u temperaturi ili tipa 2c vise.
 
Narucio sam nekoliko stvari za GBC/GBA i svima kaze da su stigle u zemlju ali za sve imam DHL Commerce tracking koji prestaje u trenutku kad dodju do zemlje i nemam nikakav last mile tracking tako da ne mogu da pratim status posiljki :(
Na lens za GBC sto sam narucio sa alija pre pola godine ocigledno mogu da zaboravim :P
 
Back
Top Bottom